ZuluTrade - Best Providers

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

ZuluTrade - Best Providers

Мнениеот GMichov » 30 Сеп 2011, 15:39

Отварям тази нова тема, за да обсъдим най-добрите провайдери на които си заслужава да се обърне внимание и време. Тази седмица аз следвам/следвах best traderr (който запада драстично) , richter, alpha and oxygen както и Jiming (но той нещо запада геройно). alpha and oxygen са доста стабилни и сериозни с малко DD отклонения. richter е номер 1 в момента и разбира се има защо.
Споделете вашия опит и компетентно мнение 8-)
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Richter

Мнениеот S.Zhelev » 30 Сеп 2011, 16:01

Richter е обикновен грид е с 20 000 пипса дроудаун. Ако решиш да го следваш трябват ти трябва поне $3-4 сметка за да търгуваш 0.01 лот

Погледни останалите стратегии на този signal provider. Всички са гръмнали. Щом го следваш, гледай от време на време да теглиш.

При кой брокер ти е сметката?
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 178.5 лв.
Благодарности: 2

Re: ZuluTrade - Best Providers

Мнениеот tahatyc » 30 Сеп 2011, 18:30

Преполагам, че колегата ги е слдвал на демо сметка, а не на реална. Лично на мен jiming ми е любимец и не мисля, че запада, просто е във фаза дроудаун и съм сигурен, че ще продължава да печели. Best traderr е някакъв олигофрен, който се отнася ужасно със своите последователи и само не знам от къде му идва това самочуствие, при положение, че повечето му системи са изгърмяли и прави огромни дроудауни :-?
tahatyc

Бонус: 3 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот NYSERookie » 30 Сеп 2011, 20:43

tahatyc написа:Преполагам, че колегата ги е слдвал на демо сметка, а не на реална. Лично на мен jiming ми е любимец и не мисля, че запада, просто е във фаза дроудаун и съм сигурен, че ще продължава да печели. Best traderr е някакъв олигофрен, който се отнася ужасно със своите последователи и само не знам от къде му идва това самочуствие, при положение, че повечето му системи са изгърмяли и прави огромни дроудауни :-?

откъде самочувствие?
от тва , че галфоните му плащат щот гледат , че нема стопове и не затваря на загуба. балъци бол . от 5-600 милиона кандидати за бързо и лесно забогатяване, се ше се намерят 20-ина дет ше си рискуват парите , та да му плащат за сигнали :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
NYSERookie

Мнениеот tahatyc » 01 Окт 2011, 00:36

Не знам лично мое мнение е това, че според мен този не е изкарал нито един лев търгувайки със свои пари, но се прави на голям тежкар, а как така има хора дето му се вързват нямам представа :-? , а отгоре на всичко плюят провайдарите, който изкарват пари с добри стопове. Е да нямат 100% успеваемост, но е факт, че почти всеки месец са на +. Не мога да ги разбера тея хора, честно.
tahatyc

Бонус: 3 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот GMichov » 03 Окт 2011, 10:09

Привет колеги, благодаря за солидарното обсъждане :grin:

Да отговоря на предишното запитване, сметката ми е при AAAfx, поради две причини: а) не плащам комиссионна с Зулутраде, и б) ексекуцията е много бърза, а и получавам 1 пип на сделка ако си affiliate :grin:
Аватар
GMichov

Мнениеот тъпото копеле » 03 Окт 2011, 12:30

GMichov написа:... б) ексекуцията е много бърза...

Тая симбиоза между секс и екзекуция ме хвърли в дълбок размисъл, като върху дзен коан. Ти ли си този с 14К пипа загуба?
http://www.zulutrade.com/Follower.aspx?id=427567
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 280.5 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот S.Zhelev » 03 Окт 2011, 13:49

GMichov написа:Привет колеги, благодаря за солидарното обсъждане :grin:

Да отговоря на предишното запитване, сметката ми е при AAAfx, поради две причини: а) не плащам комиссионна с Зулутраде, и б) ексекуцията е много бърза, а и получавам 1 пип на сделка ако си affiliate :grin:

Като цяло за следване на сигнали в Зулутрейд сметката при AAAfx е най-добрия избор, но следва да се спомене и стабилният слипидж :(
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот GMichov » 04 Окт 2011, 09:55

S.Zhelev написа:
GMichov написа:Привет колеги, благодаря за солидарното обсъждане :grin:

Като цяло за следване на сигнали в Зулутрейд сметката при AAAfx е най-добрия избор, но следва да се спомене и стабилният слипидж :(

Определено слипаджа е сериозно солиден :grin: макар, че наблюдавам и пристраст към братушките Alpari.ru...но аз нямам въможност да им плащам...
Аватар
GMichov

Мнениеот GMichov » 05 Окт 2011, 11:52

Колеги заедно със спада на еврото, и fx combo нещо не се представя добре последните три дни :(
Аватар
GMichov

Мнениеот S.Zhelev » 05 Окт 2011, 15:22

GMichov написа:Колеги заедно със спада на еврото, и fx combo нещо не се представя добре последните три дни :(

Защо?

FX Combo e отиграл перфектно спада на еврото и е донесъл над 1000 пипса на последователите си през септември.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот GMichov » 05 Окт 2011, 16:23

ами защото днеска ми беше на загуба затова.
Аватар
GMichov

Мнениеот bokogega » 05 Окт 2011, 20:28

GMichov написа:ами защото днеска ми беше на загуба затова.

А ти кво мислиш,че комбото или някой друг ша те направи по богат,само,че имаш некви кинти :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Продължавай да верваш :smile: :wink:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"
Аватар
bokogega

Бонус: 40 лв.
Благодарности: 16

Мнениеот йосиф » 06 Окт 2011, 09:55

S.Zhelev написа:
GMichov написа:Колеги заедно със спада на еврото, и fx combo нещо не се представя добре последните три дни :(

Защо?

FX Combo e отиграл перфектно спада на еврото и е донесъл над 1000 пипса на последователите си през септември.

не го видях това "перфектно " отиграване на спда за септември...Сделките му са лонг и шорт по равно горе долу със сделки както на загуба така и на печалба....
Аватар
йосиф

Мнениеот GMichov » 06 Окт 2011, 10:05

Вчера е загубил около 240 пипс при спада на еврото, а днес продължава с 180 пипса загуб :o
Аватар
GMichov

Мнениеот GMichov » 07 Окт 2011, 11:07

S.Zhelev написа:

Защо?

Колега как сте с FX combo? За трети ден вече получавам информационни съобщения да не отварщм сделки с него. надявам се да сте успяли да затворите отворените позиции с него преди да сте загубили много. :o
Аватар
GMichov

Мнениеот KLC » 09 Окт 2011, 16:56

Колега, я пусни едно от тия съобщения, че ми е любопитно.
KLC

Мнениеот S.Zhelev » 10 Окт 2011, 09:45

GMichov написа:
S.Zhelev написа:

Защо?

Колега как сте с FX combo? За трети ден вече получавам информационни съобщения да не отварщм сделки с него. надявам се да сте успяли да затворите отворените позиции с него преди да сте загубили много. :o

В момента съм спрял всички провайдъри, но ФХ Комбо се представя повече от добре последната седмица и е спечелил около 600 пипса. На мен не ми излиза никакво съобщение. При теб излиза ли още?
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот S.Zhelev » 10 Окт 2011, 09:47

йосиф написа:
S.Zhelev написа:

Защо?

не го видях това "перфектно " отиграване на спда за септември...Сделките му са лонг и шорт по равно горе долу със сделки както на загуба така и на печалба....

При положение, че е над 1000 пипса горе какво значение има дали е играл лонг и шорт? Резултатът говори сам за себе си, няма какво да му адвокатствам.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот GMichov » 10 Окт 2011, 09:58

S.Zhelev написа:
GMichov написа:
S.Zhelev написа:

Защо?

В момента съм спрял всички провайдъри, но ФХ Комбо се представя повече от добре последната седмица и е спечелил около 600 пипса. На мен не ми излиза никакво съобщение. При теб излиза ли още?

Да продължава да е в същото положение - предупреждения да не отварям сделки с него...може би ако си го изтрил няма да получаваш нищо.. аз не съм го изтрил, но съм го деактивирал.
Аватар
GMichov

Следваща

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ