ZuluTrade - Best Providers

Zulutrade.com е един от най-големите сайтове за forex сигнали. В този раздел са събрани както, коментари за системата като цяло, така и мнения за отделни доставчици на сигнали от Zulutrade

Re: ZuluTrade - Best Providers

Мнениеот soros » 29 Фев 2012, 20:13

fickata написа: Защото е дей трейдър и ако е самостоятелна бойна единица е едно, а ако има зад гърба си 100-ци или 1000-ди сметки е друго. Всичките му трейдове са на показ и хищници като Саксо, Сити и т.н. няма да пропуснат да се облажат :wink: На практика те не променят основния курс, но се възползват от марджин коловете или стоповете :wink: :grin:

Възможно и да е така, но не Саксо и т.н. са виновни, че остави последните си сделки без стопове и на милостта на пазара. Аз обръщам внимание не на конкретните му сделки, а на това, че промени стила си на търговия.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот fickata » 29 Фев 2012, 20:16

soros написа:
fickata написа: Защото е дей трейдър и ако е самостоятелна бойна единица е едно, а ако има зад гърба си 100-ци или 1000-ди сметки е друго. Всичките му трейдове са на показ и хищници като Саксо, Сити и т.н. няма да пропуснат да се облажат :wink: На практика те не променят основния курс, но се възползват от марджин коловете или стоповете :wink: :grin:

Възможно и да е така, но не Саксо и т.н. са виновни, че остави последните си сделки без стопове и на милостта на пазара. Аз обръщам внимание не на конкретните му сделки, а на това, че промени стила си на търговия.

Разбира се, че не са те виновни :grin: Затова стопа е необходимо зло :wink: :grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.
Аватар
fickata

Мнениеот anonimen komardjia » 29 Фев 2012, 22:06

Май нашия човек припатка окончателно.
на 25 януари му се зачудих що така влиза, странно ми се видя .... уж елитен екземпляр. Ти да привлечеш 10 500 000 и накрая да унищожи профила си като краен мазохист .... от тук насетне, кой ще му върже .... луда работа. абе хич не ме интересува .... да е жив и здрав.

пп
представям си, давам на един такъв пари за доверително управление ... и след 5-6 месеца ми казва "Сорка, ама случихме на неподходяща конюнктура ... късмет, к'во да се прай" ... хич не ми се мисли как се процедира в такива ситуации: шепа транквиланти ли, един в кратуната ли (неговата) или пък вдигаш монитора му над главата си и със замах му го "наместваш" отново на бюрото и след това го замолваш да бъде по-конкретен, небрежно показвайки му разпръснатите чарколяци ..... хич не ми е ясно това доверително управление.
Аватар
anonimen komardjia

Мнениеот fickata » 29 Фев 2012, 22:15

Привет Комърджи :o :o :o Приятел мой от Подолск имаше подобен случай с мноооооооооооого кинти :( :( :( Ма не съм го питал за завършека :-? :grin: :grin: :grin:
Най-голямото престъпление е да се признаеш за виновен, за престъпление, което не си извършил.
Аватар
fickata

Мнениеот S.Zhelev » 01 Мар 2012, 00:15

soros написа:
S.Zhelev написа:... В дългосрочен план всички умират, това е ясно. Но пък от друга страна MY BEST SYSTEMS като цяло е на печалба, дори след като сметнем текущата му загуба.

Защо бе, Желев? Да, на практика така се получава, но според мен е грешка на провайдърите( в един момент се отпускат), а не е закономерност.

Може да си прав. Между другото ако кабела последва еврото нещата за MY BEST може още утре да се обърнат. 2000 пипса дроудаун в крайна сметка не са чак толкова много.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 187 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот S.Zhelev » 01 Мар 2012, 00:23

anonimen komardjia написа:представям си, давам на един такъв пари за доверително управление ... и след 5-6 месеца ми казва "Сорка, ама случихме на неподходяща конюнктура ... късмет, к'во да се прай" ... хич не ми се мисли как се процедира в такива ситуации: шепа транквиланти ли, един в кратуната ли (неговата) или пък вдигаш монитора му над главата си и със замах му го "наместваш" отново на бюрото и след това го замолваш да бъде по-конкретен, небрежно показвайки му разпръснатите чарколяци ..... хич не ми е ясно това доверително управление.

Е, защо?

Като даваш пари на доверително управление, би трябвало да си наясно, че може да се случи "неподходяща конюнктура". Не може да търсиш стотици проценти доходност и накрая да имаш претенции ако сметката не издържи на поетия риск.

MY BEST и в момента е на печалба, а текущата загуба още утре може да е изчезнала. И други провайдъри в топ 10 са допускали подобни дроудауни, дано издържи психически и да не зареже зулутрейд сметката.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот Misho » 01 Мар 2012, 16:09

Да видим да видим, мисля че ще се оправи.
гледам и сметка с aaafx е отворил..мисля че ще се позадържи на зулу-то. ние последователите дали ще се задържим покрай него...щото избираме българското ама като ти е на загуба взеиш да се позамисляш....
Misho

Мнениеот GMichov » 14 Мар 2012, 11:29

Вече се е пооправил, но още не ми се струва читав. Това са сигналите и съответните им котировки - 500 $ за 14 дни :grin: :grin:
Прикачени файлове
my settings.JPG
my settings.JPG (48.48 KiB) Прегледано 3808 пъти
Аватар
GMichov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот S.Zhelev » 14 Мар 2012, 11:58

В крайна сметка My Best System е успял да изкара сделките на печалба. Ще му трябва обаче още доста време да възстанови доверието на хората.

Направи ми впечатление, че един стар провайдър - FOREXTECHNO - [EURUSD_LT] - е успял да се върне във форма след като допусна дълбок дроудаун и циклеше доста време на едно място.
Аватар
S.Zhelev

Мнениеот Misho » 15 Мар 2012, 11:35

Май е отишъл на почивка и сега се е възвърнал с пълни сили :) 8-) 8-)

георги, брей брей откъде ги изкара тия резултати? :o
Misho

Мнениеот GMichov » 24 Апр 2012, 13:42

Misho написа:Май е отишъл на почивка и сега се е възвърнал с пълни сили :) 8-) 8-)

георги, брей брей откъде ги изкара тия резултати? :o

Абе, Мишо с теб какво стана? печелиш губиш? :grin: нищо не пишеш...
аз съм добре и още по добри резултати изкарвам 8-) 8-)
Аватар
GMichov

Мнениеот Misho » 11 Юни 2012, 15:55

Михов, не много добре, изобщо бих казал....позагубих доста от ФСС-то..... :cry:
ти някой по-свестен провайдер да ми препоръчаш?
Misho

Мнениеот GMichov » 12 Юни 2012, 10:05

Ами какво да ти кажа слаба работа: традегуру, time is now, LadyBawssUC като цяло ми издържат...ако имам нещо по ново ще пиша.
Аватар
GMichov

Мнениеот Georgi » 25 Юни 2012, 18:46

GMichov здравей!
И аз не мога да се похваля. Няколко груби грешки, и занулих. Но то нямаше и друг начин. При единия брокер лота ти е един. При другия съвсем друг. Кредитното рамо различно. И няколко неволни грешки, и си готов. Та за напред наблягам основно в инстата. Бенча и зулуто за сега в застой. Може би честичко ще влизам и тук. Щото и тук въвели бонусната система. А аз съм стар клиент на trader.bg
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот GMichov » 26 Юни 2012, 11:50

Георги здравей, отдавна не сме се засичали :)
да така си е, лотове са различни и си е доста объркващо.
Аз съм си с Зулу-то - от време на време цъкам по някоя ръчна сделка.
успех с трайдъра, дано ти донесе нещо аз не съм им много фен.
между дръгото знаеш ли, че инстата няма лиценз в България? http://www.fsc.bg/Saobshtenie-otnosno-p ... ws-3353-bg. Това е от миналата седмица излезе...
Аватар
GMichov

Мнениеот Georgi » 26 Юни 2012, 12:20

Знам. Вече го прокоментирахме в другите форуми. Когато един брокер има регулация в една страна членка на ЕС, документа му важи за целия ЕС. Не виждам защо изобщо се коментира. Пак някой посредствен чиновник е решил да изпъкне! :lol:
Аватар
Georgi

Мнениеот GMichov » 26 Юни 2012, 13:36

Ами то и аз така си мислех, но като четох трябва да има лиценз.
Къде го коментирахте? дай линк да прочета, моля.
Аватар
GMichov

Мнениеот soros » 26 Юни 2012, 15:05

Колеги, поздрави и от мен. Скоро не съм се включвал по темата, но това е, защото към момента няма с какво да се похваля. Стигнах до към 600-място в класацията на Зулу и от там върнах малко назад. От тогава и до момента се клатя между 700-1000 място. Като дръпна напред в класацията, ще се включа отново. А на вас успех.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот Georgi » 26 Юни 2012, 16:23

sorosе, здравей.Аз при зулуто занулих акаунта. Случват се и тези моменти. И за сега не мисля да подновявам работата по тази система. Поне за сега. Ако отново се включа, ще е като провайдер.
Аватар
Georgi

Мнениеот soros » 26 Юни 2012, 18:32

Georgi написа:sorosе, здравей.Аз при зулуто занулих акаунта. Случват се и тези моменти. И за сега не мисля да подновявам работата по тази система. Поне за сега. Ако отново се включа, ще е като провайдер.

Georgi, че аз на Зулу-то гледам само от този ъгъл, т.е. като провайдър. Дори се замислям дали да не се регна отново, но с реална сметка и от там да подавам сигналите. Така че, ако се справяш добре с търговията, няма смисъл да чакаш, а се регистрирай като провайдър. може и да греша, но идеята има потенциал и то голям... След време ще разберем.
Аватар
soros

ПредишнаСледваща

Назад към ZULUTRADE FOREX СИГНАЛИ