Стратегия на демо с доходност 50-100% на седмица

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.

Re: Стратегия на демо с доходност 50-100% на седмица

Мнениеот reniemilova5 » 27 Май 2017, 12:11

Скоро една приятелка ми каза"Не мога да те разбера,днес си така ,а утре си коренно различна,по някога им чувството че се виждам с две различни приятелки"
Еми то как ще ме разбере ,аз от както се помня не мога ,а тя иска за две години и да ме познава вече :grin:
Хубавото е ,че и сами и с компания ,никога не ни е скучно :grin:
reniemilova5

Бонус: 268 лв.

Мнениеот mitef1 » 27 Май 2017, 12:28

reniemilova5 написа:Скоро една приятелка ми каза"Не мога да те разбера,днес си така ,а утре си коренно различна,по някога им чувството че се виждам с две различни приятелки"
Еми то как ще ме разбере ,аз от както се помня не мога ,а тя иска за две години и да ме познава вече :grin:

Да. Има си и добри страни.
mitef1

Бонус: 263.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 27 Май 2017, 13:31

Много гадно се търгува събота и неделя .Никаква волатилност ,а и индикаторите не помагат много.Скука.
reniemilova5

Мнениеот Boby23227 » 27 Май 2017, 14:04

Да бе верно.Аз сега отворих ба петрола . :(
Хубава снимка Рени. :wink:
Boby23227

Бонус: 31.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 27 Май 2017, 15:04

Мерси .То не че е нещо кой знае какво да търгуваш през уикенда,но поне можеш да си изпробваш различни стратегии.Разбирасе демо и Реал са две коренно различни неща.
reniemilova5

Мнениеот aaangelll » 27 Май 2017, 15:56

reniemilova5 написа:Мерси .То не че е нещо кой знае какво да търгуваш през уикенда,но поне можеш да си изпробваш различни стратегии.Разбирасе демо и Реал са две коренно различни неща.

Хубава снимка. И не само снимката :wink: :smile:
aaangelll

Бонус: 936.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 27 Май 2017, 16:06

aaangelll написа:
reniemilova5 написа:Мерси .То не че е нещо кой знае какво да търгуваш през уикенда,но поне можеш да си изпробваш различни стратегии.Разбирасе демо и Реал са две коренно различни неща.

Хубава снимка. И не само снимката :wink: :smile:

Мерси :grin:
reniemilova5

Мнениеот alexandersimov » 28 Май 2017, 09:35

reniemilova5 написа:Скоро една приятелка ми каза"Не мога да те разбера,днес си така ,а утре си коренно различна,по някога им чувството че се виждам с две различни приятелки"

:grin: :grin: :grin: :grin: този пост ми хареса :grin: :grin: :grin: :grin: радвам се че има и други разбиращи и оценяващи себе си хора!!!от около 25 години се старая да налагам подсъзнателно оценяване на външния вид в града в който живея но уви !!!от 25 години си ме питат на сватба ли ще ходя. :grin: :grin: :grin: :grin:
alexandersimov

Бонус: 77.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 28 Май 2017, 11:17

Харесвам оргиналното,различното щурото.Но най-много държа на естественото.Много е лесно да си копие на някого ,но най-друдно е да си оригинал който другите немогат да копират. :oops:

Г-н Желев ще ни смъмри ,доста се отдалечихме от темата . :idea:
reniemilova5

Мнениеот ndimitrov73 » 28 Май 2017, 13:24

mitef1 написа:
reniemilova5 написа:
mitef1 написа:
reniemilova5 написа:Следващата седмица смятам да пробвам съвета на колегата с лидчето и ще се опитам да спазвам 99% дисциплина,ако ме видите в първите три места ,значи действа. :wink:

Обаче си оставяш 1% вратичка за нарушаване на дисциплината. :grin:

Винаги във всичко има 1% колебание. :grin: Ако някой каже ,че прави нещата на 100% правилно ще излъже :grin: А при мен и зодията е проблем.Цял живот водя борба със себе си :grin: Та даже един процент е доста скромно за мен :grin:

Да не би да си близнаци като мен?

Моето внение за близнаците: Природно интелигентни, двулични, скъперници, трудно вземат решения и постоянно си го менят(последното важи и за настроението). Абе с две думи качества далеч от професия трейдър. Ще се радвам да ме изненадате като станите успешни трейдъри милионери. :wink:
Аватар
ndimitrov73

Бонус: 155 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 28 Май 2017, 13:46

Защо аз познавам много успешни хора под зодия Близнаци.И всички те са успешни в сферата на финансите.Поради бързият им ум и желанието за постигане на успех ,често нещата им се случват много по-лесно отколкото при останалите от зодиака.Имам приятели успешни трейдъри ,които печелят много добре и изобщо не са акапелни и.Тези качаства се проявяват в ранна възраст но с години нещата стават коренно различни.
reniemilova5

Мнениеот mitef1 » 02 Юни 2017, 23:45

Този път успях да се класирам в топ 50. :grin: :lol: Браво и на АЛЕКСАНДЪР СИМОВ и той е вътре. :drinks:
mitef1

Бонус: 263.5 лв.

Мнениеот alexandersimov » 03 Юни 2017, 06:36

mitef1 написа:Този път успях да се класирам в топ 50. :grin: :lol: Браво и на АЛЕКСАНДЪР СИМОВ и той е вътре. :drinks:

благодаря !!!този път не рискувах за топ 5 и си запазих по горното място в класирането :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
alexandersimov

Мнениеот reniemilova5 » 03 Юни 2017, 08:45

Браво момчета честито .Аз съм аут .Но все пак се боря за първите три места ,номално е,макар че процентите не бяха много високи ,но си трябва и сериозна работа.
reniemilova5

Мнениеот alexandersimov » 03 Юни 2017, 16:28

reniemilova5 написа:Браво момчета честито .Аз съм аут .Но все пак се боря за първите три места ,номално е,макар че процентите не бяха много високи ,но си трябва и сериозна работа.

поради ей това условие(Всеки участник може да получи до 3 (три) награди от Състезанието.)максимум ощ един път няма да бъда агресивен в играта си за да уцеля място в класацията но на 3 тия път няма прошка.все пак къде са 50 долара къде са 1500. :smile: :smile: :smile: то даже ако се замисля май и за 2 рия път трябва да рискувам ! :smile:
alexandersimov

Мнениеот reniemilova5 » 03 Юни 2017, 17:03

alexandersimov написа:
reniemilova5 написа:Браво момчета честито .Аз съм аут .Но все пак се боря за първите три места ,номално е,макар че процентите не бяха много високи ,но си трябва и сериозна работа.

поради ей това условие(Всеки участник може да получи до 3 (три) награди от Състезанието.)максимум ощ един път няма да бъда агресивен в играта си за да уцеля място в класацията но на 3 тия път няма прошка.все пак къде са 50 долара къде са 1500. :smile: :smile: :smile: то даже ако се замисля май и за 2 рия път трябва да рискувам ! :smile:

Да аз имам право на трета последна награда и затова се старая повече.Макар че според мен условието е честно.Все пак трябва максимално много хора да имат право да спечелят.Доволна съм от ралито и смятам че това е едно от най-добрите състезания правени до сега.
reniemilova5

Мнениеот alexandersimov » 03 Юни 2017, 17:28

разбира се може и целта им да е такава .възможно много повече участници със сметка поне 1000 долара.и както бях писал някъде преди време това наистина според мен е добра практика.има хора които не могат да си ги позволят за риск и се надявам да ги управляват правилно :smile:
alexandersimov

Мнениеот reniemilova5 » 03 Юни 2017, 17:43

alexandersimov написа:разбира се може и целта им да е такава .възможно много повече участници със сметка поне 1000 долара.и както бях писал някъде преди време това наистина според мен е добра практика.има хора които не могат да си ги позволят за риск и се надявам да ги управляват правилно :smile:

Според мен по този начин не само привличат много нови клиенти,но и когато хората видят че нрокера е коректен ще продължат да търгуват с него.Има много както начинаещи ,така добри трейдъри ,които през годините бяха опарени от всякакви брокери.Вярно е че платформата не е MT4 ,но аз свикнах с нея и ми е супер удобна.Мисля че за пореден път издухаха конкуренцията.Участвала съм и в други състезания ,но условията за получава на наградите са супер тъпи.
reniemilova5

Мнениеот aaangelll » 03 Юни 2017, 17:52

reniemilova5 написа:
alexandersimov написа:разбира се може и целта им да е такава .възможно много повече участници със сметка поне 1000 долара.и както бях писал някъде преди време това наистина според мен е добра практика.има хора които не могат да си ги позволят за риск и се надявам да ги управляват правилно :smile:

Според мен по този начин не само привличат много нови клиенти,но и когато хората видят че нрокера е коректен ще продължат да търгуват с него.Има много както начинаещи ,така добри трейдъри ,които през годините бяха опарени от всякакви брокери.Вярно е че платформата не е MT4 ,но аз свикнах с нея и ми е супер удобна.Мисля че за пореден път издухаха конкуренцията.Участвала съм и в други състезания ,но условията за получава на наградите са супер тъпи.

Така е. Платформата не е много добра за анализи, но е добра и удобна за търговия и бърз анализ по индикатори.
aaangelll

Бонус: 936.5 лв.

Мнениеот alexandersimov » 03 Юни 2017, 18:03

reniemilova5 написа:

да това за опарените клиенти ми е личен спомен :smile: ами това си е бизнес който разбира печели който не разбира се мъчи . :smile: :smile: :smile:
alexandersimov

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ