Стратегия за търговия на Aлън с 140%-та месечна доходност

Как се създава и тества forex система. Expert Advisors и бектестове на системи за автоматична търговия.

Re: Стратегия за търговия на Aлън с 140%-та месечна доходнос

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 05 Яну 2015, 13:51

Rocky97 написа:Аз имам само един въпрос защо един трейдър би споделил печеливша стратегия със останалите трейдъри при положение че зада спечели той трябва да губи друг???
Сега и да си отговоря сам защото:
1. Стратегията вече не е печеливша.
2. Стратегията наистина е печеливша но само в краткосречен план а в дългосрочен винаги фалира.
3. Щом стратегията в дългосрочен план винаги стига до фалит значи все някой трябва да взема тези пари да печели от това. я сега познайте кой? Ще ви улесня този който е измислил стратегията. Що мислите че само 10% са печелившите трейдъри защото те измислят стратегии които са уж "печеливши" а тези 90% ги следват и винаги губят пак да отбележа в дългосрочен план.
Има много сайтове със форекс стратегии ,литеретура и т.н
всичко е за обща култура с две думи пълни глупости основната цел на сайта в който чете за форекс стратегии,индикатори,литеретура и т.н не е да ви научи на нещо смислено а да печели пари от това вие да им цъкате на банерчетата с раклами.
Това трябва вече да е ясно на всеки че сам трябва да си месиш хляба за да знаеш колко време да го печеш.
П.П не е лошо да четеш по сайтове за да се информираш за обща култура. Но всичко което четете по сайтовете е вече отминала и за това ги наричам "пълни глупости"
иначе ако ставаше за нещо нямаше да е по сайтовете.
П.П.П нищо лично към автора на темата ако иска да продалжава да споделя ""печеливши"" стратегии.

За много години колега... :grin:
ШЕГАДЖИЯ... :grin:
Като почнете да обобщавате, да разбирате... а не можете и отричате труда и печеленето на пари от честния и почтен търговец спекулант/инвеститор...
Не можете..., а давате мнение :grin:
Има ли нужда от коментар :lol:
Виждам гледната точка на неможещи колеги,
но можещите най - вероятно мислят по друг начин и имат друга визия за нещата...
...........
"Аз имам само един въпрос защо един трейдър би споделил печеливша стратегия със останалите трейдъри при положение че зада спечели той трябва да губи друг???"
Разбирам, някой шеф на клирингова къща от рода на CMC Markets, Джей Пи Морган Чейс ти е звъннал и ти е разкрил подробно и изчерпателно тънкостите на занаята... :grin: След което ти е изпратил данни и статистика, за да видиш, че думите му отговарят на истината... и ти от там знаеш, поради, което взимаш отношение... :lol: Или греша? :grin:

" че зада спечели той трябва да губи друг???"
- Ай стига бе, вярно, ли? Дали? :grin: Мен ми звучи като поговорката за лисицата и киселото грозде :grin:
Знаем, че 90% са губещи, а клиринговата къща взима комисионна, най - сигурната печалба, като има и бъкет шопове - и на акции, и на какви ли не инструменти от 1900 година(клирингови къщи и бъкетшопове, първоначално на акции), които на свой риск, опростяват нещата и си партнират с клирингови къщи. Бъкет шоповете поемат насрещните сделки, както и 90% от загубите на клиентите, като от(90%загуба или губещи клиенти) плащат тези 10%-та(печалба/на печеливши клиенти) - тези данни са приблизителни и ориентровъчни, на базата на периодични изследвания публикувани в интренет пространството . Дотук, това е основата и това е от 1900 година... 90% знаят, че шанса да са печеливше и 1:9, въпроса е защо като знаят, се занимават с борсова търговия, а отговора е защото повечето от тях са хазартни личности и ползват повече бет спретинга и залаганията за индекси, акций и други инструменти.
И тук колега стигаме до твоята мисъл, тук са дверите на губещите, да, от загубата на губещите се плаща печалбата на печелившите, но това е за Бога от 1900година, като почнете да ми се изненадвате :grin: . Това е основата, в която е самото инвестиране и спекулативна търговия, където вече не е задължително за да спечели един търговец - друг търговец да загуби, това, вече просто е в сферата на научната фантастика, както се казва и мисъл на почти всеки втори губещш :grin: Последното се наемам да го докажа по късно днес или най късно утре.
=> Да обобщя, 90% от ползвателите на тези услуги губят в бет спретинга, който влиза в борсовата търговия, тези 90% губещи, плащат печалбата на печелившите и да - същевременно, това няма нищо общо с твоята мисъл, че за да спечели един търговец, друг търговец трябва да загуби...
..............................................................

"Аз имам само един въпрос защо един трейдър би споделил печеливша стратегия със останалите трейдъри при положение че зада спечели той трябва да губи друг???"

А защо да не я сподели, ти смяташ ли, че можеш да си ми конкуренция, след като разглеждаш пазарът от страна на губещ търговец? :grin:
Второ ние не сме си конкуренция по никакъв начин, можеме да печелиме едновременно от една стратегия, можеме да печелиме 10 човека едновременно от една стратегия, а чрез социалната търговия Зулу, МQL5, etoro, могат 1000 търговеца да печелят едновременно и да, това НЕ означава, че трябва 1000 търговеца да губят наред с тях, нещо повече последното няма как да се случи, но това утре ще изведа като следствие. Ти гледаш света от твоята камбанария :grin: , но тя не е най високата, пък е и невярна ;))))

В форекса, този Рандом Уолк пазар, движен от фундамента, в един момент всичко е непечелившо, а спасението - спасението е в стоп на 0-ла и хубав мънимениджмънт... Ще бъда и конкретен един трендследващ търговец може да изгуби ударен стоп, ако е продал възходяща корекция на низходящо движение, но ако друг го е скъсил и това е разширяващ клин - то втория, търговевц ще спечели от шорта :grin: А ако първия търговец след продажбата на възходяща корекция във низходящо движение е сложил стоп на 0-ла и после при удряне на стопа е продал... :grin: Това е реалността и тя не съвпада с твоите съждения, да преразказваш небивалици, прочетени по интернет пространството - нека пак си припомним поговорката със лисицата и гроздето ;)))) А ако двама търговци, опитни търговци са направили това... :grin: Тоест не е задължително един търговец да загуби за да спечели друг и това е откровенна неистина, което не променя, че при бъкет шоповете 90%губят, защото залагат във примерно "хбет" бет спретинг или бъкет шоп сайт за залагания(било то чрез кликане на дадена функция най - често) или излизат на форекса и пак "залагат" по навик, а при залаганията 90%та са губещи... същевременно това не е предпоставка и да трябва един търговец да загуби, за да спечели друг търговец, което се видя и нагледно по нагоре, а отделно утре ще изкажа и изведа още един довод защо това няма как да се случи :grin:

П.П.П нищо лично към автора на темата ако иска да продалжава да споделя ""печеливши"" стратегии.

Ти ме мотивиращ да създам или по точно да опиша една моя стара идея за инвестиционен стандарт, тоест да вкараме едни правила в едни рамки и всеки движещ се по тях с консервативни 2.5% риск на сделка и 10 до 15% DD да прави 30-40%, понякога 60% на година.
Бедата с която повечето сме се сбъсквали е, че искаме толкова на месец, което не е трудно, но е трудно да се поддържа всеки месец, ежемесечно...
Горепосочената стратегия "Приложение на стратегията на Алън" дава добри резултати във форекса при времена на световни кризи като тази от 2007-ма. Както и в след кризисните години(дано да няма криза - пък нека стратегията да не сработва, но кризите са пазарен цикъл)и ще сработи с пълна сила при нова подобна криза и след кризисни години, до като има висока волатилност следкризисно, като при нормализиране на икономиката волатилността ще спадне и поради липсата на по осезаеми движения стратегията пак ще изпадне в безтегловност.
И не на последно място, ако направиме 60-70% за месец или два... трябва да изтеглим печалбите и да не пипаме до края на годината... :grin:
Наслука колега, аз мисля за инвестиционен стандарт(безплатен, разбира се)мое дело като описание и изследване, за въвеждане на правила за да могат колеги които имат трудности, като ги следват да си гарантират победа над лихвените нива и инфлацията с минимум усилия... Това, което ме спира за момента да публикувам и споделя една такава тематика, където работата през годината е 5 сделки на актив и общо 4/5 актива или 20 трейда за годината при консервативен риск и DD(от 10% до 15%)е, че преди да споделя подобна информация, бих желал да я патентовам с името си, пък не ми остава време да проуча този въпрос, като къде става това, как да оформя дадения стандарт, за да подлежи на патент, тъй като за разлика от приложението на стратегията на Алън, тук не описвам чужда стратегия от, която съм с добри впечатления, а моя собствена, на база на това, което съществува на пазара, стъпващо на базисни понятия.

Колкото повече даваме - толкова повече получаваме :grin: - аз лично съм се обедил в това многократно, а това че още някои би могъл да изкара пари от дадена стратегия, от която аз също печеля пари, мен лично не ме притеснява... Моите разбирания са, че тук сме за да си оказваме взаимопомощ, да дискутираме и обменяме опит и по този начин да се развиваме и вървим напред. ;)))
Поздрави. :Р
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот bvg » 05 Яну 2015, 14:55

Rocky97 написа:Аз имам само един въпрос защо един трейдър би споделил печеливша стратегия със останалите трейдъри при положение че зада спечели той трябва да губи друг???
2. Стратегията наистина е печеливша но само в краткосречен план а в дългосрочен винаги фалира.
3. Щом стратегията в дългосрочен план винаги стига до фалит значи все някой трябва да взема тези пари да печели от това. я сега познайте кой? Ще ви улесня този който е измислил стратегията. Що мислите че само 10% са печелившите трейдъри защото те измислят стратегии които са уж "печеливши" а тези 90% ги следват и винаги губят пак да отбележа в дългосрочен план.
всичко е за обща култура с две думи пълни глупости основната цел на сайта в който чете за форекс стратегии,индикатори,литеретура и т.н не е да ви научи на нещо смислено а да печели пари от това вие да им цъкате на банерчетата с раклами.
Това трябва вече да е ясно на всеки че сам трябва да си месиш хляба за да знаеш колко време да го печеш.
П.П не е лошо да четеш по сайтове за да се информираш за обща култура. Но всичко което четете по сайтовете е вече отминала и за това ги наричам "пълни глупости"

като цяло си прав, Сорос е казал че информация която всички знаят няма стойност. 10% е много висок процент на печелившите, според мен се измерва не в проценти, а в промили. Може да пробвате следната идея взимате един новобранец оставяте го да играе а вие правите обратно на него :lol: :lol: :lol: :lol:
bvg

Бонус: 157 лв.

Мнениеот Rocky97 » 05 Яну 2015, 15:14

Да 10 човека които работят в екип може да печелят. Но Няма такъв сценарий в който всички трейдъри да печелят.
Ако всички печелят няма да има форекс. Ако всички печелят според теб от къде ще дойдат тези пари? Ще паднат от небето ли? Има губещи и винаги ще има губещи иначе без губещи няма да има форекс.
Да форума е за да споделяме опит и да си помагаме и аз точно това правя. Стоял съм пред монитора по 12 часа в денонощието в тестване на стратегии гледане на графики и съм стигнал до заключителния извод че от чуждото файда няма. Всичко сам трябва да си го направиш с мързелуване и чакане някой да ти подхвърли готова стратегия и ти с него да печелиш няма да стане.
П.П чудя се защо изобщо си правиш труда да ги споделяш тези стратеги? Никой няма да спечели с тях или греша имали някой от форума който ползва тази стратегия и печели с нея?
Има една доста правилна поговорка: "Който говори незнае който знае не говори".
Тъй че всички достъпни стратегии пръснати по сайтове и форуми не стават за нищо.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð
Аватар
Rocky97

Бонус: 48 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот Rocky97 » 05 Яну 2015, 15:50

Bvg ако новобранеца изобщо си няма понятие от форекс аз бих заложил на това да правя същото каквото прави той. Аз когато отворих първата си позиция направих 3000лв печалба а изобщо си нямах на идея какво е форекс. Първата си демо сметка удвоих утроих и накрая занулих.
Бих заложил в късмета на начинаещия а тънкия момент е да знаеш кога ажаба късмета ще му изневери за да не фалираш с него.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð
Аватар
Rocky97

Мнениеот kompira » 05 Яну 2015, 16:24

bvg написа:...Може да пробвате следната идея взимате един новобранец оставяте го да играе а вие правите обратно на него :lol: :lol: :lol: :lol:

Там е работата, че новобранеца няма да е достатъчно губещ (като пипсове в дългосрочен план), за да са печеливши обърнатите сделки. Той най-вероятно ще затрие бързо сметката поради големия % риск, с който ще влиза...

П.П.: Цветане, добре си се завърнал обратно в колектива. Обаче ще те следя изкъсо да знаеш. :P :smile:
Аватар
kompira

Бонус: 206 лв.
Благодарности: 56

Мнениеот Lucifer » 06 Яну 2015, 21:46

bvg написа:

като цяло си прав, Сорос е казал че информация която всички знаят няма стойност. 10% е много висок процент на печелившите, според мен се измерва не в проценти, а в промили. Може да пробвате следната идея взимате един новобранец оставяте го да играе а вие правите обратно на него :lol: :lol: :lol: :lol:

Ахааааааааааааааааааааааааааааа ...значи ето кой ми следи темата за това как се развива реалната ми сметка . А се чудех откъде идват толкова много посещения. Въййййййй.
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.
Аватар
Lucifer

Бонус: 114 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот Lucifer » 06 Яну 2015, 21:55

Rocky97 написа:Bvg ако новобранеца изобщо си няма понятие от форекс аз бих заложил на това да правя същото каквото прави той. Аз когато отворих първата си позиция направих 3000лв печалба а изобщо си нямах на идея какво е форекс. Първата си демо сметка удвоих утроих и накрая занулих.
Бих заложил в късмета на начинаещия а тънкия момент е да знаеш кога ажаба късмета ще му изневери за да не фалираш с него.

Тук е България .Форума не е чак толкова голям , колкото ти си мислиш .Аз споделям моя опит ,за да имам къде да го гледам и да помогна . Знам,че няма да открия аз точно на първата реална сметка светия граал. Ако след време печеля по дадена система с удоволствие бих я споделил на хората помогнали ми толкова много . Аз влязох във форума 1 ден след като разбрах що е то форекс . Следователно първоначалните ми въпроси и идеи и каквото се сетиш са били просто комични ,но съфорумците от това време са ме изтърпяли и са отделили от времето си да ми помогнат .Реално моето развитие може да се проследи от 0-та . Сигурен съм ,че не съм единствения и много хора имат добри намерения ,защото са видяли само ползи от този форум и искат и те да са полезни .Проблема при стратегиите ,че не всеки може да ги спазва едно към едно . Не всеки търгува едни и същи инструменти ,а при различни инструменти работят различни неща .Играчите и съответно пазара се променя с годините и това също усложнява намирането на добра стратегия . Това ,че е трудно и повечето искат искат ама не могат да измислят нещо печелившо в дългосрочен план не значи ,че няма някое златно айце в торбата . Другото е ,че човек може да види дадена система и да му хареса и да не е печеливша и да реши да я промени и да стане печеливша .
Аватар
Lucifer

Мнениеот Rocky97 » 06 Яну 2015, 23:22

1. Това че тук сме България и форума е малък незнам какво имаш предвид но се досещам за няколко не ме карай сега да гадая кое е а поясни?
2. Знам че колегите от форума искат и помагат на начинаещите никъде не съм твърдял обратното.
3. Златно яйце има дори не яйце а яйца но едвали някой ще ти подари неговото. Единствения начин е да си снесеш и ти златно яйце (ако схавщаш какво имам предвид).
Ð
Аватар
Rocky97

Мнениеот Lucifer » 06 Яну 2015, 23:29

Rocky97 написа:1. Това че тук сме България и форума е малък незнам какво имаш предвид но се досещам за няколко не ме карай сега да гадая кое е а поясни?
2. Знам че колегите от форума искат и помагат на начинаещите никъде не съм твърдял обратното.
3. Златно яйце има дори не яйце а яйца но едвали някой ще ти подари неговото. Единствения начин е да си снесеш и ти златно яйце (ако схавщаш какво имам предвид).

Тук сме България .Имам предвид ,че няма значение дали тук във форума някой ще сподели нещо печелившо . Процента от общия пазар на всички от този форум е под 0,01% . Пак ще има губещи и печеливши . И аз лично бих го споделил това яйце . На мен цялото ми развитие е написано в този форум и основно е от този форум . Аз ако го "снеса" това златно яйце аз няма да разбера първото което е . Докато се докаже като доходоносна една система ако аз я измисля ще съм я постнал 10 пъти .Има и други като мен . Всеки помага кой с колко може .
Аватар
Lucifer

Мнениеот Rocky97 » 07 Яну 2015, 00:33

1. Сигурно знаеш че не сме първите който чуваме за стратегията на Алън.
2. Щом искаш сподели си златното яйце но ако наистина е златно знай че няма да остане само във този форум не всички хора са ангели и нищо чудно на втория ден да си видиш златното яйцето в някой платен сайт.
3. Повечето Потребителите на този форум са потребители и на други форуми и не само на български форуми така че ако има цена информация,стратегия,система и т.н то няма да си остане само в един форум.
Ð
Аватар
Rocky97

Мнениеот ivodinev2015 » 19 Яну 2015, 15:19

Въпрос към Цветан- ще ме извиниш,че те връщам към стара тема,но аз съм новобранец,а на новобранците е простено,дори и да задават тъпи въпроси.Заинтересува ме Стратегията на Алън,искам да попитам правилно ли съм разбрал - 20 и 50 периодна МА определят тренда,а 4 , 9 и 18 периодни определят входа и изхода на сделката,както си описал,но всички са прости пълзящи на дневна графика?Понеже в други материали съм срещал,че някои трейдъри определят вход и изход на по-малка времева рамка.Стоп изчислявате доста дълбок - доколкото разбрах 0,7% от стойността на актива,а не 0,07% както сте написал,а и виждам в отчета,който сте качил доста дълбоки стопове,но дали и те ще издържат на голямата волатилност по време на новини?При последните пресконференции на Драги и Йелън имаше движения и над 100 пипа.Или по време на новини да се ползва плаващ стоп,но по-плитък?Задължителна ли е голяма диверсификация или може да се търгуват няколко валутни двойки, като се добавя при движението по тренда?Ако съм изтървал момента за вход,когато 9 периодната пресича 18 периодната/това на дневна графика,нали?/ и част от движението е изминато,може ли да се влезе по тренда като разчитаме,че движението не е изчерпано или да изчакам корекция и отново същия сигнал ли е валиден за вход?Къде да прочетем за новата ти стратегия?
ivodinev2015

Мнениеот fuckara » 16 Яну 2017, 21:38

Здравейте.Аз съм абсолютен новобранец и както повечето влязох във форума да прочета нещо интересно,което би ми било от полза.За мое голямо съжаление установих,че освен Цветан,другите са абсолютни лаладжии и пишман трейдъри,които са занулили не една сметка.Факта че никой не прилага нито една снимка от реална търговия само по себе си говори кой какво може и какво е постигнал-нищо!Не се сърдете колеги,но за мен вие сте просто loosers!
fuckara

Бонус: 0.5 лв.

Мнениеот K_W » 16 Яну 2017, 22:26

fuckara написа:Здравейте.Аз съм абсолютен новобранец и както повечето влязох във форума да прочета нещо интересно,което би ми било от полза.За мое голямо съжаление установих,че освен Цветан,другите са абсолютни лаладжии и пишман трейдъри,които са занулили не една сметка.Факта че никой не прилага нито една снимка от реална търговия само по себе си говори кой какво може и какво е постигнал-нищо!Не се сърдете колеги,но за мен вие сте просто loosers!

Колега добре дошъл, като гледам как си тръгнал с рогата напред, май няма да изкараш много на пазарите. Просто този attitude(поведение, нагласа) е пагубен в тази сфера. Говорихме си днес с едни приятели, които четат форума но не пишат много, дали това е типично само за БГ. Идва някой прочел не прочел нещо, търгувал не търгувал и си мисли, че е много умен и сега ще открие топлата вода заедно с тока и ще ни скрие топката. За жалост това никога не се случва и човекът, както най-вероятно и ти ще направиш изчезва безследно от форума (занулявайки сметката и приключвайки с трейдинга), понякога някои се връщат колкото да ни теглят една и да кажат как след като са опитали "схемите" не може да се печели от трейдинг.

Все пак ти пожелавам успех.

Снимки и стейтмънти може да ти дадем ако искаш въпросът е защо да го правим?

А на Цветан също не му излизаше математиката, с насрещните не знам до къде го е докарал, но не успя да си докаже теориите въпреки дългите постове.
Аватар
K_W

Бонус: 439.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 17 Яну 2017, 01:28

K_W написа:
fuckara написа:А на Цветан също не му излизаше математиката, с насрещните не знам до къде го е докарал, но не успя да си докаже теориите въпреки дългите постове.

Всичко излиза бро, просто човек трябва да може да смята и да не е тъпанар - толкова е просто. В един момент даже замалко да ме подлъжете че изчисленията са грешни :grin: , проверих, те па да му ебеш майката излизат...
Баси майката... :grin:
И ви оставих да си чупите главите и да се упражнявате във философстване
и многословие без доказателства :grin:
щото мен ме чакаше търговия, и аз съм практик а не многознаещ философ без покритие... Докато вие търкахте клавиатурата в безсмислици, аз въртех трейд след тред по петнайсшестнайс часа на ден, всеки работен ден... И не ми оставаше време да ви чета безсмислиците, и много много да пиша...

А на тебе бисерите където бъркаше елементаризми като лонг пут и шорт кол
ти ги изтрих, че мен ме хвана срам за тебе от твоята неграмотност и изостаналост за елементарни базови основи, пък за теб не знам...
Реших да ти спестя срама са бисерите ти, но некъде по папките имам снимки на твоите бисери в опционния трейдинг, връх на интелектуалното ти развитие :grin:
Като гледам не си мръдбнал ни йота, но иначе си си останал философ,
значи нищо кой знае каквоне съм изспуснал в последно време :wink:
Сладур :grin:
Като откриеш топлата вода - свирни да обсъдиме видовете бойлери, кранове и батерии, то вярно, че в една пещера трудно човек ще прокара топла вода,
особено в пещерата на инвестиционното невежество... 8-)

Апропо, научи ли Кенслим какво представлява
или още тънеш на същото ниво смятайки,
че аджаба не е нужно да знаеш какво пък е това и за какво служи... :wink:
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот K_W » 17 Яну 2017, 08:17

Cvetan Radoslavov написа:
K_W написа:
fuckara написа:А на Цветан също не му излизаше математиката, с насрещните не знам до къде го е докарал, но не успя да си докаже теориите въпреки дългите постове.

Всичко излиза бро, просто човек трябва да може да смята и да не е тъпанар - толкова е просто. В един момент даже замалко да ме подлъжете че изчисленията са грешни :grin: , проверих, те па да му ебеш майката излизат...
Баси майката... :grin:
И ви оставих да си чупите главите и да се упражнявате във философстване
и многословие без доказателства :grin:
щото мен ме чакаше търговия, и аз съм практик а не многознаещ философ без покритие... Докато вие търкахте клавиатурата в безсмислици, аз въртех трейд след тред по петнайсшестнайс часа на ден, всеки работен ден... И не ми оставаше време да ви чета безсмислиците, и много много да пиша...

А на тебе бисерите където бъркаше елементаризми като лонг пут и шорт кол
ти ги изтрих, че мен ме хвана срам за тебе от твоята неграмотност и изостаналост за елементарни базови основи, пък за теб не знам...
Реших да ти спестя срама са бисерите ти, но некъде по папките имам снимки на твоите бисери в опционния трейдинг, връх на интелектуалното ти развитие :grin:
Като гледам не си мръдбнал ни йота, но иначе си си останал философ,
значи нищо кой знае каквоне съм изспуснал в последно време :wink:
Сладур :grin:
Като откриеш топлата вода - свирни да обсъдиме видовете бойлери, кранове и батерии, то вярно, че в една пещера трудно човек ще прокара топла вода,
особено в пещерата на инвестиционното невежество... 8-)

Апропо, научи ли Кенслим какво представлява
или още тънеш на същото ниво смятайки,
че аджаба не е нужно да знаеш какво пък е това и за какво служи... :wink:

Точно път ти да говориш за инвестиционно невежество :lol: ще падна от стола.

Въртеше трейд след трейд след трейд, с насрещните с различен обем, знаем, стратегията без риск (и без печалби) така ли беше :lol: Велика техника от която са пропищели всички пробвали я, втората най-залухава техника, надмината само от мартингейл базираните стратегии.

То в половината инвестиционен сват тия глупави техники, които прилагате са забранени от регулаторите(защото осъзнават колко безполезни и вредни са за некомпетентните "трейдъри"). Сега като ви резнат и левъриджа съвсем ще ви стане трудно да въртите обем с насрещни и да се самозаблуждавате, че правите нещо.

Дай да ги видиме тия постове, ти всичко което не ти изнася да го чуеш и ти правеше на пух и прах елементарните техники и съждения го изтри, защото не можа да го обориш. Дай да видим аз къде съм се оплел.

За разлика от повечето тук, мен не ме е страх да си признавам грешките, затова и не ми трябват куците ви схеми с насрещни и без тях мога да печеля. Много ще се радвам да науча нещо ново и смислено. 8-)

Най-ме кефи, като някое "уона би" ми обяснява колко знае, как ми се дразни щото му философствам и след две седмици му изгърми сметката. И спреда пише я за някой месец я завинаги :grin:
Аватар
K_W

Бонус: 439.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот mitef1 » 17 Яну 2017, 18:04

Здравейте колеги! Някой търгува ли с (пробвал ли е) тази стратегия. Какви резултати дава? При какви условия работи и при какви не?
Поздрави!
mitef1

Бонус: 263.5 лв.

Мнениеот Axil » 23 Яну 2017, 14:00

https://gyazo.com/38cda788a918e139377b14b74eb6bff8

Синьо- 4 периода
Черно- 9 периода
Жълто-18 периода

Наречете ме глупак, но както гледам всичко си работи точно, погледнете графиката, чакам и за сигнал и при първи получен пробвам, ако и тогава има успех, стратегията е върха! :smile:
Axil

Бонус: 11.5 лв.

Мнениеот mitef1 » 23 Яну 2017, 21:56

Axil написа:https://gyazo.com/38cda788a918e139377b14b74eb6bff8

Синьо- 4 периода
Черно- 9 периода
Жълто-18 периода

Наречете ме глупак, но както гледам всичко си работи точно, погледнете графиката, чакам и за сигнал и при първи получен пробвам, ако и тогава има успех, стратегията е върха! :smile:

Успех! И да пишеш как върви! Ако обичаш! :smile:
mitef1

Бонус: 263.5 лв.

Мнениеот alexandersimov » 21 Май 2017, 09:47

fuckara написа:Здравейте.Аз съм абсолютен новобранец и както повечето влязох във форума да прочета нещо интересно,което би ми било от полза.За мое голямо съжаление установих,че освен Цветан,другите са абсолютни лаладжии и пишман трейдъри,които са занулили не една сметка.Факта че никой не прилага нито една снимка от реална търговия само по себе си говори кой какво може и какво е постигнал-нищо!Не се сърдете колеги,но за мен вие сте просто loosers!

шшшшшш алооооооу не толерирай определени от теб хора с цел да ги изтъкнеш!!!поразрови се и виж кой пускал кой не. не говори приказки на вятъра .уж си нов а започна и сметка да водиш на хората кой играел кой се набутал и кой лаел.НАЛИ РОКИ......РОКИИИИИИ ДАЙ ЛАПААА. :wink:
alexandersimov

Бонус: 77.5 лв.

Мнениеот aaangelll » 21 Май 2017, 10:13

alexandersimov написа:

шшшшшш алооооооу не толерирай определени от теб хора с цел да ги изтъкнеш!!!поразрови се и виж кой пускал кой не. не говори приказки на вятъра .уж си нов а започна и сметка да водиш на хората кой играел кой се набутал и кой лаел.НАЛИ РОКИ......РОКИИИИИИ ДАЙ ЛАПААА. :wink:

Кой е Цветан? Не съм го виждал да пише.
aaangelll

Бонус: 936.5 лв.

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX СИГНАЛИ, СИСТЕМИ И СТРАТЕГИИ