Кратък коментар,за Trader.bg

Да печелим без графики, TL, МА, MACD, BB, RSI, SAR, FIBO, ELLIOTT и останалите щуротии.

Re: Кратък коментар,за Trader.bg

Мнениеот cherkezov » 11 Мар 2014, 16:26

Не съм сигурен дали демо версията е 1към1 с реалната сметка.На демото давам добри резултати вече съм схванал в какви позиции да влизам и в какви не.Някой който е запознат да ме просветли моля. :)
cherkezov

Мнениеот antdim » 11 Мар 2014, 16:49

А сделките ти едно към едно ли са,че търсиш проблем в платформата.
antdim

Бонус: 2.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот saxmovies » 11 Мар 2014, 17:03

cherkezov написа:Благодарности за всички мнения,а сега ако може някой да ми каже как точно се изисква такова теглене? Защото нещо не съм наясно в страницата,на trader.bg или тук в форума.Не съм се затичал за 200 лв даже съм доста далеч от истината,НО тази цялата работа ми изглежда прекалено хубава да е истина.Не изключвам възможността и да греша.Аз също много харесвам платформата на Трейдър.бг.Опростена е и в същото време доста професионално изградена,Но това в никой случай не означава че са коректни към своите User-и.

А бре приятелю, трябва да ти стане повече от ясно, че при Трейдър.бг всичко е на 6+ и аз вече съм при тях около 3 години и досега не е имало никакъв проблем с нищо, така че давай смело и само гледай да печелиш... :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 167.5 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот K_W » 11 Мар 2014, 17:58

cherkezov написа:Не съм сигурен дали демо версията е 1към1 с реалната сметка.На демото давам добри резултати вече съм схванал в какви позиции да влизам и в какви не.Някой който е запознат да ме просветли моля. :)

1 към 1 е само емоциите не са 1 към 1 :wink: единствената разлика е че няма търговия събота и неделя. Разбирам, че се притесняваш за парите си, но единственото от което трябва да се пазиш е от самия себе си. Започни с малко и виж дали ще издържиш психически. :smile:
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот menemenema » 11 Мар 2014, 18:15

cherkezov написа:Не съм сигурен дали демо версията е 1към1 с реалната сметка.На демото давам добри резултати вече съм схванал в какви позиции да влизам и в какви не.Някой който е запознат да ме просветли моля. :)

Преди година и аз така имах хиляда въпроса и притиснения за пари, тегления и т.н. но им писах постоянно на чата в сайта и нямаха никакъв проблем с това. Отделно като отидох да си подписвам договора във Варна и там момчето ми обясни всичко, показа ми неговия портфейл. От както съм си отворил сметката зареждам и тегля може би всеки месец, и никога не съм имал проблем. Тегленията стават за 2-3 дена (работни) зависи кога си пусниш молбата, а зарежданията до 10 минс. максимум. Успех и успешна търговия ! :wink: :wink:
menemenema

Бонус: 2.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот IvanDuk » 03 Дек 2014, 21:31

Вчера теглих на ръка в офиса им. Много бързо точно и акуратно. Изплащат до 15000 на ръка на място, като сума над 1000 изисква предварителна заявка. Аз до момента на два пъти по няколкостотин взимам, че нямам банкова сметка и кеш плащането е за предпочитане.
Per aspera ad astra, carpe diem & memento mori!
Аватар
IvanDuk

Мнениеот vidin » 07 Дек 2014, 11:41

Всичко е 1:1. Потвърждавам за емоциите, че са съвсем различни.
Реши с какви пари искаш да започнеш. После на демо сметката направи така, че сметката ти да стигне до избраната сума. Пример: ако искаш да започнеш с 300 лв, отвори губещи позиции и като стигнеш 300 лв ги затваряш. Така ще ти стане малко по-ясно.
За реална сметка няма никакви проблеми за теглене и захранване. Аз го правя през банка и е бързо и лесно.
vidin

Мнениеот online-money » 07 Дек 2014, 12:20

До момента съм теглил три пъти от трейдъра и всеки път съм получавал парите в сметката си още на същия ден на заявката ми - коректни са :wink:
online-money

Бонус: 141 лв.

Мнениеот karoto777 » 07 Дек 2014, 19:14

vidin написа:

Всичко е 1:1. Потвърждавам за емоциите, че са съвсем различни.
Реши с какви пари искаш да започнеш. После на демо сметката направи така, че сметката ти да стигне до избраната сума. Пример: ако искаш да започнеш с 300 лв, отвори губещи позиции и като стигнеш 300 лв ги затваряш. Така ще ти стане малко по-ясно.
За реална сметка няма никакви проблеми за теглене и захранване. Аз го правя през банка и е бързо и лесно.

А защо просто не напише желаната от него сума :grin:
Аз знам какво е станало, но само предполагам какво ще се случи.
Аватар
karoto777

Бонус: 37 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 01 Ное 2016, 09:07

Теглила съм доста пъти пари от трейдър.бг.Сметката ми беше чуждестранна,но никога не съм имала проблеми до три дни парите са ми били на линия.Най-хубавото е че можеш да търгуваш дори при заявка за теглене ,важно е само сумата която си заявил да бъде свободна.Определено са коректни в това отношение.
reniemilova5

Бонус: 66 лв.

Мнениеот mitef1 » 02 Яну 2017, 17:57

Аз искам да попитам някой дали е изпадал в отрицателен баланс. И дали риска е ограничен до размера на депозита или ако паднеш на минус след това дължиш още пари. Благодаря предварително!
mitef1

Бонус: 107 лв.

Мнениеот S.Zhelev » 03 Яну 2017, 14:27

mitef1 написа:Аз искам да попитам някой дали е изпадал в отрицателен баланс. И дали риска е ограничен до размера на депозита или ако паднеш на минус след това дължиш още пари. Благодаря предварително!

Практиката на Trader.bg е да покрие отрицателния баланс, ако се стигне до такъв.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 178 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот saxmovies » 04 Яну 2017, 01:19

mitef1 написа:Аз искам да попитам някой дали е изпадал в отрицателен баланс. И дали риска е ограничен до размера на депозита или ако паднеш на минус след това дължиш още пари. Благодаря предварително!

Дано и да не изпадаме, но и аз знам, че ако се случи такова нещо, то не се покрива от клиента...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Мнениеот mitef1 » 04 Яну 2017, 08:04

Благодаря Ви за отговорите!
Не го пожелавам на никого да стига до отрицателен баланс.
Както и аз нямам такова намерение. Но все пак трябва да знаем какво се случва в подобен случай.
mitef1

Мнениеот saxmovies » 05 Яну 2017, 20:49

mitef1 написа:Благодаря Ви за отговорите!
Не го пожелавам на никого да стига до отрицателен баланс.
Както и аз нямам такова намерение. Но все пак трябва да знаем какво се случва в подобен случай.

Няма защо и търгувай внимателно и слагай стопчета, че да няма леле кво стана... :wink:
Аватар
saxmovies

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 17:25

Случвало ми се е тренда да тръгне в обратна посока и аз да не съм пред платформата и да нямам стоп,но никога не съм имала отрицателен баланс.Винаги позициите са ми били затваряни навреме.В това също са коректни.Ако си начинаещ този брокер е точно за теб , защото аз също започнаха да се уча с трейдъра и бях останала с впечатление че всичко е супер коректно ,но се сблъсках с други брокери ,които ми разказаха играта.
reniemilova5

Мнениеот aaangelll » 04 Фев 2017, 19:09

Наистина са коректен брокер и затварят заедно с борсата, а не час или два преди това и да отравят по-късно, като много други
aaangelll

Бонус: 439.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 20:24

aaangelll написа:Наистина са коректен брокер и затварят заедно с борсата, а не час или два преди това и да отравят по-късно, като много други

Аз с моя късмет май само още на такъв брокер не съм попадала :grin: ама никога не е късно :grin:
reniemilova5

Мнениеот mitef1 » 06 Фев 2017, 22:27

reniemilova5 написа:
aaangelll написа:Наистина са коректен брокер и затварят заедно с борсата, а не час или два преди това и да отравят по-късно, като много други

Аз с моя късмет май само още на такъв брокер не съм попадала :grin: ама никога не е късно :grin:

Да. И аз засега нямам оплаквания от тази гледна точка.Затварят и отварят навреме и няма големи гапове. При другите 2 български брокера при които ползвам платформите им за демо търговия и изпробване на стратегии единия затваря по-рано а 2я отваря по-късно и така се получават големи гапове. Които може да са и срещи теб. При трейдър обаче трябва да внимаваш за спреда им малко след отваряне на пазара в неделя срещу понеделник и малко след полунощ през седмицата.Понякога се разширява доста.
mitef1

Мнениеот reniemilova5 » 06 Фев 2017, 22:32

mitef1 написа:
reniemilova5 написа:

Да. И аз засега нямам оплаквания от тази гледна точка.Затварят и отварят навреме и няма големи гапове. При другите 2 български брокера при които ползвам платформите им за демо търговия и изпробване на стратегии единия затваря по-рано а 2я отваря по-късно и така се получават големи гапове. Които може да са и срещи теб. При трейдър обаче трябва да внимаваш за спреда им малко след отваряне на пазара в неделя срещу понеделник и малко след полунощ през седмицата.Понякога се разширява доста.

Случвало ми се е ,но когато търгуваш разумно ,не би трябвало да е бг има проблем.Скоро ми попадна някъде този Варчев по разгледах за него,но нищо конкретно не успях да намеря .
reniemilova5

ПредишнаСледваща

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към COUNTER STRIKE FOREX TRADING