Кратък коментар,за Trader.bg

Да печелим без графики, TL, МА, MACD, BB, RSI, SAR, FIBO, ELLIOTT и останалите щуротии.

Кратък коментар,за Trader.bg

Мнениеот cherkezov » 26 Яну 2014, 00:55

Подхващам темата тъй като играя доста времена демо версии и смятам че е време да мина,на друго ниво.Въпросът е следния.Има ли треидъри ползващи платформата на Trader.bg и най-вече хора изтеглили от своите средства по сметката си.
Разтревожен съм тъй като не съм убеден че при евентуален успех ще мога да изтегля част от изкараното !
Ще съм благодарен на хора с нужния опит желаещи да споделят своите преживявания
cherkezov

Re: Кратък коментар,за Trader.bg

Мнениеот Lucifer » 26 Яну 2014, 01:41

cherkezov написа:Подхващам темата тъй като играя доста времена демо версии и смятам че е време да мина,на друго ниво.Въпросът е следния.Има ли треидъри ползващи платформата на Trader.bg и най-вече хора изтеглили от своите средства по сметката си.
Разтревожен съм тъй като не съм убеден че при евентуален успех ще мога да изтегля част от изкараното !

Просто разгледай темите във форума . Има една наречена trader.bg или друга plus500 vs trader.bg (има търсачка във форума http://prntscr.com/2mkyjl ) + до колкото съм запознат собственика на форума се познава с хората от трейдър и затова в този форума има бонус .Предлагат се 0,5 лв на коментар и 2,5 за полезен такъв и при 200 ти се прехвърля по сметка т.е. иначе казано - ако на някой не му е изплатена печалбата щеше да се знае ,защото бонуса го има от години в този форум до колкото знам . (Натисни под снимката на всеки член дори и ти синия надпис Бонус срещу различни цифрички ) .С тях не би трябвало да имаш проблем . Относно други въпроси относно трейдър - темата за Трейдър.бг .Там оторизиран служител на трейдър отговаря на въпроси в темата ,както и изслушва предложения и критики .
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.
Аватар
Lucifer

Бонус: 114 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот cherkezov » 26 Яну 2014, 02:29

Lucifer ти лично взел ли си такъв бонус? Питам тъй като виждам че си достигнал нужният брои бонуси.И все пак това беше първоначалната идея на тази дискусия.Да разбера до колко коректни са Треидър.бг и дали да им дам парите си?
cherkezov

Мнениеот Lucifer » 26 Яну 2014, 03:43

cherkezov написа:Lucifer ти лично взел ли си такъв бонус? Питам тъй като виждам че си достигнал нужният брои бонуси.И все пак това беше първоначалната идея на тази дискусия.Да разбера до колко коректни са Треидър.бг и дали да им дам парите си?

Нямам намерение да го ползвам пък и да имам не мога . Бонуса не се предава на трети лица ,а след като нямам 18 и сметката ще е на името на майка ми аз се явявам трето лице .Но бонуса го има години и ако не се изплащаше някой щеше да се е оплакал ,а аз от както се регистрирах не съм пропускал мнение във форума и никой не е имал оплакване освен Боби за забавено плащане ,но проблема беше в банката и накрая си получи парите . Има бонус ,има реклама на трейдър тук ,имат лиценз и няколко теми във форума в който основно се говорят хубави неща ,имат даже и тема в която предлагат работно място на желаещи от форума да правят анализи и даже имат човек ,който да отговаря на въпросите в този форум в темата Trader.bg . Единственото против трейдър ,което съм чул е ,че е жалко ,че нямат МТ4 или МТ5 и критики по платформата (която между другото ще се подновява ,а относно това във темата за форексфорум ) и липсата на акции .
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.
Аватар
Lucifer

Бонус: 114 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот Gosho1991 » 26 Яну 2014, 10:27

cherkezov написа:Подхващам темата тъй като играя доста времена демо версии и смятам че е време да мина,на друго ниво.Въпросът е следния.Има ли треидъри ползващи платформата на Trader.bg и най-вече хора изтеглили от своите средства по сметката си.

Здравей,
аз търгувам и с трейдър.бг.Ако спечелиш ще можеш да си изтеглиш парите без проблеми.
Бонуса ще го получиш, ако имаш 18 години и реална сметка в трейдър.бг на твое име.В началото трябва да събереш 200лв. бонус, а след това на всеки 100лв. можеш да го изискваш.Разбира се това не означава, да пълниш форума с мнения с по 1-2 думи.

Късмет!
Never look down on anybody unless you are helping them up.
Аватар
Gosho1991

Бонус: 122.5 лв.
Благодарности: 49

Мнениеот pitfx » 26 Яну 2014, 10:47

Trader.bg съществуват много отдавна. Не съм аз човека, който трябва да разказва историята, но накратко това което знам от части:
До лятото на 2011 г.Евър АД бе собственик на платформата Trader.bg за търговия на международните пазари (включително на валутните) .А от юни 2011 Авус Капитал АД е новият собственик на платформата Trader.bg. Посредникът е учреден на 6 август 2011 г. А за Евър АД, а на 22 юни 2011 г. получи лиценза си от КФН

С по 50% дял в капитала на Авус Капитал АД са Борислав Недялков и Иван Ашминов. Борислав Недялков притежава и 67,32% от капитала на Евър АД.

Само профити да има, другото е наред :wink:

Поздрави и спокоен неделен ден, може би ще се кача на Витоша-време е audi quattro snow че тази зима слаба работа със снега :smile:
Stop loss is your friend
pitfx

Бонус: 614.5 лв.
Благодарности: 42

Мнениеот B-52 » 26 Яну 2014, 11:08

Teglil sam pari ot Trader.bg....Nikakav problem! Do den-dva pristigat parite po smetkata ti...Teglil sam na den po 2-3 pati dori...NO PROBLEM
[b]Всекиму своето!!![/b]
Аватар
B-52

Бонус: 123.5 лв.
Благодарности: 34

Мнениеот K_W » 26 Яну 2014, 11:47

Няма никакви проблеми, коректни са, на другия ден след заявката са ти по сметката. Има си и тема относно тях.
Аватар
K_W

Бонус: 438.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 26 Яну 2014, 17:15

Един от най точните брокери,
с "желязна" графика. Каквото виждаш при тях,
примерно да кажем за Тексаския петрол(произволен инструмент)..., същото е на пазара в САЩ. Щото при другите брокери, особено мт4 не е точно така заради бъг с часовите зони...
Теглил съм, нямаш основание и за грам притеснение.
Бързо се тегли, много качествено обслужване. Всичко е перфектно, бързо експедитивно, вежливи са, а рецепционистката им е голяма красавица(това ако си от София и внасяш/теглиш от офисът им.)
Виж работното време, ако ще внасяш/теглиш от офисът на Trader.bg.
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот krasizaimova » 26 Яну 2014, 19:10

Добри са, ама платформата им е боза. Аз лично я ползвам само за заявки на сделки. За анализи тц. Има много по-добри. Четох, че новата им идея работи по-добре ама ще видим. За средствата няма никакъв проблем теглиш-внасяш, когато си поискаш.
Аватар
krasizaimova

Бонус: 2.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот sakral » 26 Яну 2014, 19:44

Въобще не се колебай, както казаха колегите тегленията са точни само да имаш печалба :grin:
Успех с търговията :smile:
Аватар
sakral

Бонус: 5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот alexandar » 26 Яну 2014, 19:59

Trader.bg е нашето оръжие, за да можем чрез този брокер да печелим пари от световните финансови пазари. Иначе по единично никой от нас няма да го допуснат да търгува там. :grin: :twisted:
Аватар
alexandar

Бонус: 12.5 лв.

Мнениеот avto11 » 31 Яну 2014, 23:22

Ти само намери вертият тренд и спечели ,за другото не се притесняваи.Аз лично съм теглил без проблем от Треидъра.
avto11

Бонус: 0.5 лв.

Мнениеот Tiguanic » 01 Фев 2014, 10:47

Ако все още се колебаеш, и аз потвърждавам, че няма проблем с тегленето на средства. Ако ги заявиш сутринта, след обяд вече са в сметката ти. Ако захранваш също бързо постъпват в сметката ти.
Аватар
Tiguanic

Бонус: 15 лв.
Благодарности: 6

Мнениеот тъпото копеле » 01 Фев 2014, 13:50

Cvetan Radoslavov написа:Един от най точните брокери,
с "желязна" графика. Каквото виждаш при тях,
примерно да кажем за Тексаския петрол(произволен инструмент)..., същото е на пазара в САЩ. Щото при другите брокери, особено мт4 не е точно така заради бъг с часовите зони...

Без да го приемаш лично и да се засягаш, тия графики са вероятно най-посредствените в бранша от гл.т на функционалност за ТА, да не говорим за по-бърз трейдинг.
По-интересно обаче е мнението ти колко са железни, в няколкото "анализа" в блога (Добра възможност за корекция при киви/долар), на които съм попадал през последните седмици, виждам графики, които са със съществени разлики в сетъпи, екстремуми - оттам и в нивата на С/П, пробиви и т.н. Дотолкова, че го отчитам на прима виста, без да ги сравнявам. Подобни случаи помня и от постове във форума в темата за акции (по спомен).
Според теб могат ли да се правят верни изводи на базата на грешна информация?
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот antdim » 01 Фев 2014, 13:55

И аз да се включа в коментарите за да не се притесняваш че някой ще ти вземе печалбата.До сега съм нямал никакви проблеми с тегленето на средства,дори и забавяне е нямало.
antdim

Мнениеот cherkezov » 08 Мар 2014, 12:03

Благодарности за всички мнения,а сега ако може някой да ми каже как точно се изисква такова теглене? Защото нещо не съм наясно в страницата,на trader.bg или тук в форума.Не съм се затичал за 200 лв даже съм доста далеч от истината,НО тази цялата работа ми изглежда прекалено хубава да е истина.Не изключвам възможността и да греша.Аз също много харесвам платформата на Трейдър.бг.Опростена е и в същото време доста професионално изградена,Но това в никой случай не означава че са коректни към своите User-и.
cherkezov

Мнениеот antdim » 08 Мар 2014, 12:12

Тегленето става с няколко кликвания в платформата на Трейдър.бг.Бързо и лесно,само да има пари за теглене. :smile:
antdim

Мнениеот B-52 » 08 Мар 2014, 12:47

cherkezov написа:Благодарности за всички мнения,а сега ако може някой да ми каже как точно се изисква такова теглене? Защото нещо не съм наясно в страницата,на trader.bg или тук в форума.Не съм се затичал за 200 лв даже съм доста далеч от истината,НО тази цялата работа ми изглежда прекалено хубава да е истина.Не изключвам възможността и да греша.Аз също много харесвам платформата на Трейдър.бг.Опростена е и в същото време доста професионално изградена,Но това в никой случай не означава че са коректни към своите User-и.

Mnogo lesno!! :wink:
Прикачени файлове
teglene, trader.png
teglene, trader.png (419.68 KiB) Прегледано 7142 пъти
[b]Всекиму своето!!![/b]
Аватар
B-52

Бонус: 123.5 лв.
Благодарности: 34

Мнениеот K_W » 08 Мар 2014, 12:56

cherkezov написа:,НО тази цялата работа ми изглежда прекалено хубава да е истина.Не изключвам възможността и да греша.Аз също много харесвам платформата на Трейдър.бг...Но това в никой случай не означава че са коректни към своите User-и.

Кое ти се струва прекалено хубаво? Да не мислиш, че е много лесно се правят пари на борсата, статистиката е 90% губещи трейдъри 5-10% печелещи(системно)
А относно коректността на който и да е брокер можеш да получиш информация с едно търсене в гугъл. Трудното е да направиш пари които да изтеглиш, за друго нямаш грижа.
Аватар
K_W

Бонус: 438.5 лв.
Благодарности: 37

Следваща

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към COUNTER STRIKE FOREX TRADING