Форекс платформи ?

Добро място да започнете с forex обучението си. Всички основни методи за анализ и търговия на валутните пазари.

Форекс платформи ?

Мнениеот joroiliev » 04 Яну 2017, 20:50

Здравейте искам само да кажа ,че съм изключително нов в търговията на форекс пазара. Нека не изпадам в излишни обяснения и мина на въпроса - Каква платформа използвате вие, които имате резултати и е доказана с времето ? ( не поредната шано платформа ) ако знаете злоупотребяващи платформи, нека ги чуем :-?
joroiliev

Бонус: 1 лв.

Re: Форекс платформи ?

Мнениеот druster » 05 Яну 2017, 10:16

joroiliev написа:Здравейте искам само да кажа ,че съм изключително нов в търговията на форекс пазара. Нека не изпадам в излишни обяснения и мина на въпроса - Каква платформа използвате вие, които имате резултати и е доказана с времето ? ( не поредната шано платформа ) ако знаете злоупотребяващи платформи, нека ги чуем :-?

На калпавият трейдър платформата му е крива има една поговорка :grin:
Най-добрите са Bloomberg и Thomson Reuters само ,че месечният им лиценз е скъп.Следващите са CQG , Barchart,NinjaTrader( Market Date Provider е CQG ) eSignal, и cTrader и най-разпространената платформа и обичана от ритейл ММ( Market Maker) - МТ4 :grin:
Лично аз ползвам CQG и cTrader.
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 43.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот K_W » 05 Яну 2017, 14:38

joroiliev написа:Здравейте искам само да кажа ,че съм изключително нов в търговията на форекс пазара. Нека не изпадам в излишни обяснения и мина на въпроса - Каква платформа използвате вие, които имате резултати и е доказана с времето ? ( не поредната шано платформа ) ако знаете злоупотребяващи платформи, нека ги чуем :-?

Ползвай МТ4, но подбери внимателно брокера. Най-добре да е FCA(UK) лиценз.

Тази платформа се ползва от много "шано" брокери, но има и читави. Безплатна е за ползване и има много полезни функции, които трябва да научиш.

Споменатите, като най-добри платформи са по няколко хиляди долара на месец и са напълно излишни за начинаещ.
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот S.Zhelev » 05 Яну 2017, 16:31

Платформата ти е последния проблем, практически всяка ще ти свърши работа, ако нямаш някакви по-специфични изисквания като автоматичен трейдинг.

Аз в последно време май само buy и sell бутоните ползвам :)
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 178 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот saxmovies » 05 Яну 2017, 20:39

Една от платформите е МТ4, а другата е на Трейдър.бг...и с двете се работи лесно :wink:
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 167.5 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот Lucifer » 05 Яну 2017, 22:55

saxmovies написа:

Една от платформите е МТ4, а другата е на Трейдър.бг...и с двете се работи лесно :wink:

относно МТ4 трябва да кажа, че е най-грозната платформа, която съм виждал. То ясно, че не са дизайнери тези, които са я правили ама...тва не се гледа. Според мен ако няма да правиш автоматизирана търговия на Трейдър платформата е по ...как да го кажа ..user friendly.
Форекса е като маратон - който бърза в началото често не стига до края.
Аватар
Lucifer

Бонус: 113.5 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот mitef1 » 18 Яну 2017, 14:28

Lucifer написа:
saxmovies написа:

относно МТ4 трябва да кажа, че е най-грозната платформа, която съм виждал. То ясно, че не са дизайнери тези, които са я правили ама...тва не се гледа. Според мен ако няма да правиш автоматизирана търговия на Трейдър платформата е по ...как да го кажа ..user friendly.

Аз търгувам с платформата на Трейдър. Но чертая на МТ4. На трейдъра не ми се получават чертежите. Автоматизирана в смисъл с роботи ли?
mitef1

Бонус: 113 лв.

Назад към УРОЦИТЕ НА BABYPIPS.COM