Прогноза Паунд/Лев

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Прогноза Паунд/Лев

Мнениеот петар » 07 Фев 2011, 09:53

здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев
петар

Re: прогноза

Мнениеот soros » 07 Фев 2011, 10:00

петар написа:здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев

Погледни някой, който търгува eurgbp и се ориентирай по анализа му. Бих ти помогнал и аз, но в петък ми се бъгна платформата и не съм възстановил анализите си. Възстанових само тези, които търгувам активно. Защо ти трябва и колко ти е спешно?
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Re: Прогноза Паунд/Лев

Мнениеот soros » 07 Фев 2011, 15:13

петар написа:здравеите някои може ли да даде мнение в каква посока ще отиде паунд лев

петар, направих анализ на eurgbp, имам виждане по въпроса ти, но се отказах да го публикувам, защото се притеснявам да не те подведа. Ти така и не ми отговори за какво ти е точно информацията. Дали за ежедневна търговия, където се предполага, че се търгува с някакви стопове и разумни загуби или си решил да купуваш/продаваш реално паунди, където спредът в чейндж бюрата и банките са стотици пипсове. Ще ти кажа очакванията си, едва след като се конкретизираш за какво ти е информацията.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот dimy » 18 Ное 2016, 23:22

Изкуството да управляваш хората, да ги водиш към доброто и да се позоваваш на всичко, за което те до сега само са мечтали ,което е било достъпно само за най-просветените.
dimy

Бонус: 73.5 лв.
Благодарности: 18

Мнениеот online-money » 23 Ное 2016, 18:48

Какъв е смисъла да търгуваш паунд/лев - просто следи евро/паунд и пак ще знаеш на къде ще иде курса по бюрата :grin:
online-money

Бонус: 141.5 лв.

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА