Как се правят големи пари

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Re: Как се правят големи пари

Мнениеот saxmovies » 05 Ное 2016, 19:58

reniemilova5 написа:Не съм Много наясно с този вид търговия ,новсе пак няма ли риск компанията да фалира и да загубиш акциите?

Винаги има риск да загубиш, но не губиш акциите, а по-скоро цената им пада, а при фалит доста надолу...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 166 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот reniemilova5 » 07 Ное 2016, 23:09

Точно това имам в предвид и ако наистина се случи това то тогава няма издърпване.Оставаш на загуба и до там,особенно ако си вложил почти или целия си капитал.
reniemilova5

Бонус: 38.5 лв.

Мнениеот bvg » 08 Ное 2016, 11:56

mishozard написа:
bvg написа:
weedkid написа:Здравейте, разполагам с капитал и искам да го инвестирам някъде.

Накратко за себе си ще разкажа, че първо цял живот съм работил като вол и последните 10 години бачках на нефтена платформа в Норвегия.

Преди година се осъзнах и реших, че е време да взема нещата в свой ръце. Върнах се в България и заживях в родния си град с идеята да направя някакъв бизнес.

Да, ама ....

...... и продаваш.

Насочете ме, дайте ми съвет, въведете ме в този тип търговия. Благодаря

Ако аз имах примерно 500 - 600'000 лв и повече, .....
вероятно ще са компенсирали това ценово движение

Що за нелеп инвестиционен съвет? Далеч по умно е нищо да не правиш, отколкото да следваш подобни препоръки 8-)

Най-глупавото нещо е да не правиш нищо. Богатите фамилии в европа и САЩ живеят по-тази схема от 17 век насам като са осигурили пари за 10-20 поколения след себе си, и богатството им не спира да расте. Вероятно въображението ти стига до толкова, да внесеш парите си като бабичките на срочен Флог или да си купиш апартамент в София и да го даваш под наем. И в двата случая ще се простиш с парите си след време. Ако мислиш само за себе си вероятно тези пари ще ти стигнат до края на живота ако си ги разделиш по-равно година за година, но ако искаш да оставиш нещо за деца и внуци това не е начина. Апартамента или къщата не са вечни, а 1 кв. метър който ще получиш земя под блока няма да ти стигне и за химическа тоалетна. От наеми се живее до време. Имаш амортизация на имота, живот на имота и в крайна сметка непрекъснато се занимаваш с недовони утрепки на практика един апартаметн за 100'000 лв като му извадиш разходите за поддръжка, данъци и времето кеото ще седи празен, ще ти останат не повече от 3к годишно. Аз предпочитам да си въртя броеницата и да не мисля за подобни проблеми. Това са компании които притежават над 500 от най-силните брандове в света. Като памперс, жилет, олуейс със и без крилца, дурасел, ариел, тайд, орбит... можеш да ги видиш. 90% от приходите в цял свят на телевизиите идват от тези компании. Ако подобна компания фалира, значи края на света е близо.

Ще ми е интересно да чуя твоето най-умно инвестиционно пердложение.
bvg

Бонус: 115 лв.

Мнениеот StoneHeart » 08 Ное 2016, 15:01

Айде повече не пишете в темата на поредния трол :
влезе 1-2 пъти и вече никакъв го няма,
... ама не спира да чете какво пишем , ... без да влиза в акаунта си.
Аватар
StoneHeart

Бонус: 226.5 лв.
Благодарности: 51

Мнениеот weedkid » 11 Ное 2016, 11:58

Здравейте приятели. Последните седмици имах здравословни проблеми и трябваше да се лекувам.

Парите, които инвестирах първоначално и печалбата преди малко ги изтеглих. Имах достатъчно време да помисля върху действията си и да преусмисля някои неща.

Печалбата ми беше на магия. Въобще не бях на ясно с това, което се захващам. През времето, което бях в болница прочетох двете книги свързани с форекс търговията. В момента смело мога да твърдя, че добих по-ясна представа за този тип търговия.

Моето лично мнение е , че тази търговия е доста рискова и колкото и просто да изглежда и печелившо да го рекламират, истината е една.
Или трябва огромен късмет или огромна и актуална база от знания и информация, а може би по малко и от двете.

Както предполагах, след написването на статията доста хора се свързаха с мен. За съжаление изключих форекса като място за инвестиция и оставам само с приятно чувство от печалбата и най-вече опита, които придобих. Благодаря Ви и на вас хора, че бяхте активни и ми помогнахте във взимането на крайно решение.

За да задоволя и любопитството на хората , които ме питаха, в какво ще вложа парите си. Отговора не е еднозначен и ще инвестирам в дейности, които смятам, че са перспективни, като в центъра на това стой образованието.

Надявам се да не съм бил твърде песимистичен в изказа си относно форекс. Успех на всички!
weedkid

Бонус: 3 лв.

Мнениеот trader007 » 11 Ное 2016, 12:33

Пари се правят с интуиция, ум и правилни действия, а не с работа.
trader007

Бонус: 1.5 лв.

Мнениеот BGlanselot » 12 Ное 2016, 15:08

trader007 написа:Пари се правят с интуиция, ум и правилни действия, а не с работа.

От прекалено много работа няма време да се печелят пари, беше казал някой
BGlanselot

Бонус: 4 лв.

Мнениеот online-money » 12 Ное 2016, 19:06

trader007 написа:Пари се правят с интуиция, ум и правилни действия, а не с работа.

Съгласен съм, от работа се гърбавее само :grin: А също така от много работа човек няма достатъчно време да......прави пари 8-)
Така че правете пари :smile:
online-money

Бонус: 138 лв.

Мнениеот good mood » 13 Ное 2016, 09:32

weedkid написа:Здравейте приятели. Последните седмици имах здравословни проблеми и трябваше да се лекувам.

Парите, които инвестирах първоначално и печалбата преди малко ги изтеглих. Имах достатъчно време да помисля върху действията си и да преусмисля някои неща.

Печалбата ми беше на магия. Въобще не бях на ясно с това, което се захващам. През времето, което бях в болница прочетох двете книги свързани с форекс търговията. В момента смело мога да твърдя, че добих по-ясна представа за този тип търговия.

Моето лично мнение е , че тази търговия е доста рискова и колкото и просто да изглежда и печелившо да го рекламират, истината е една.
Или трябва огромен късмет или огромна и актуална база от знания и информация, а може би по малко и от двете.

Както предполагах, след написването на статията доста хора се свързаха с мен. За съжаление изключих форекса като място за инвестиция и оставам само с приятно чувство от печалбата и най-вече опита, които придобих. Благодаря Ви и на вас хора, че бяхте активни и ми помогнахте във взимането на крайно решение.

За да задоволя и любопитството на хората , които ме питаха, в какво ще вложа парите си. Отговора не е еднозначен и ще инвестирам в дейности, които смятам, че са перспективни, като в центъра на това стой образованието.

Надявам се да не съм бил твърде песимистичен в изказа си относно форекс. Успех на всички!

Супер! Радващо е, че си осъзнал истината и много правилно си го формулирал - когато се печели е на магия, а загубите са гарантирани. Бягай далече докато имаш тази възможност. :wink:
Аватар
good mood

Бонус: 44.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 01 Дек 2016, 21:29

Хубаво е че си го осъзнал в точния момент и си приключил с печалба.Желая ти много успех в бъдещите начинания.
reniemilova5

Мнениеот Lanfear » 02 Дек 2016, 01:53

Ако така мислите, какво правите тук? :-?
Lanfear

Бонус: 66.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Дек 2016, 20:14

Всеки човек има право на избор ,но нека бъдем честни ,че началото за един начинаещ трейдър е много трудно и често след добра печалба идват и няколко загуби.Не всеки би могъл да се справи с губещите позиции ,не говоря за материалното а за психиката.Той просто е осъзнал за себе си ,че по-добрия вариант е да вложи парите си в нещо ,което наистина го влече и му харесва и това е прекрасно.
reniemilova5

Мнениеот Lanfear » 05 Дек 2016, 11:22

Да, стига да не фалира и там, че тогава наистина е лошо. А на форекса се губят само пари, не и мечти :wink:
Lanfear

Бонус: 66.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 06 Дек 2016, 08:25

Да ,но ако фалира понежще знае ,че се е опитал да сбъдне мечтата си а ,форекса е колкото и приятен ,когато печелим ,толкова и смъртоносен ,когато губим.Нека не подминаваме факта колко хора са се самоубили заради загуби на Форекс пазара. :wink:
reniemilova5

Мнениеот S.Zhelev » 06 Яну 2017, 17:28

SpaceZeaLoT написа:А какво мислите за платформата за инвестиране: https://www.iuvo-group.com/

На теория звучи добре. Изкупуваш част от правата върху бързи кредити. И обещават годишна доходност между 6 и 12 %.

Като поне сега в началото имат 100 % бей бек гаранция (на теория). Ако даден кредит се забави с повече от 60 дни ти връщат цялата сума по него. На теория.. на практика ще видим.. :)

С дребни суми 6-12 % доходност не звучи интересно.. но ако човека има 500 000 вече е една съвсем прилична сума годишно.

Някой тук има ли опит с платформата?

Интересен въпрос, мисля, че заслужава отделна тема. Цък!
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 175.5 лв.
Благодарности: 2

Предишна

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА