Брокерски практики при EUR/CHF край на пода

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Re: Брокерски практики при EUR/CHF край на пода

Мнениеот K_W » 10 Мар 2015, 17:25

Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Борето_С » 11 Апр 2015, 11:28

Колеги какво стана с печалбите и отрицателните баланси, има ли развитие по казуса? Искове за възстановяване на средства от страна на брокери съществуват ли, както и печалби изплащат ли се на малцината спечелили? :-? Особено втората група ми е интересно какво стана, уж щяха да ни държат в течение, а нищо. :| :|
Proud student of KVV and pitfx!
Аватар
Борето_С

Бонус: 149 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот K_W » 14 Фев 2016, 09:47

Едно интересно видео от преди година. За съжаление чак сега попаднах на него.
https://www.youtube.com/watch?v=CFgxe9HIBfA
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот mitef1 » 03 Яну 2017, 22:03

[quote="Борето_С"]Колеги какво стана с печалбите и отрицателните баланси, има ли развитие по казуса? Искове за възстановяване на средства от страна на брокери съществуват ли, както и печалби изплащат ли се на малцината спечелили? :-?

И на мен ми е интересно какво се е случило по нататък. И какви са вариантите за избягване на такива отрицателни баланси освен избор на брокер гарантиращ недопускането на такива. На първо четене се сещам за търгуването чрез ООД или ЕООД специално създадено за целта което ако претърпи загуба може да се фалира и да не те търсят. Но е свързано с други разходи. С по-малък левъридж може би също ограничаваме риска , но заедно с това и евентуалните печалби.
mitef1

Бонус: 107 лв.

Предишна

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА