Относно депозит чрез Paypal

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Относно депозит чрез Paypal

Мнениеот avenger » 03 Яну 2014, 11:31

Здравейте. От много време ви чета, но тепърва се регистрирам. Отдавна търгувам с демо сметка, но вече смятам да се пробвам с реална.
Смятам да направя депозит, чрез системата paypal, но никъде не намирам условията. След като направя депозита трябва ли да сключвам някакви договори на място или някакви декларации ?
avenger

Re: Относно депозит чрез Paypal

Мнениеот тъпото копеле » 03 Яну 2014, 12:05

avenger написа:Смятам да направя депозит, чрез системата paypal, но никъде не намирам условията. След като направя депозита трябва ли да сключвам някакви договори на място или някакви декларации ?

Конкретните условия зависят от брокера към който ще откриваш сметка, т.е. първо трябва да си избереш такъв, работещ с пейпал:
http://www.forexbrokerz.com/page/paypal-forex-broker
http://www.earnforex.com/paypal-forex-brokers/
Договорът за търговия естествено предшества захранването на сметката.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 323 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот Day » 03 Яну 2014, 12:46

avenger написа:трябва ли да сключвам някакви договори на място или някакви декларации

Най-често трябва да принтираш договора с брокера от файл, да го подпишеш и да го изпратиш. От трейдъра (trader.bg) ти изпращат куриер, който го донася, дава ти да подпишеш и си го взима. Можеш и на място да идеш при брокера, който си си избрал - тогава даже и paypal няма да ти е нужен. Не знам, има различни възможности, но договор ще трябва да подпишеш.
Не оставяй нищо на случайността. Не пренебрегвай нищо. Съчетай противоречащи си наблюдения. Дай си достатъчно време.
Аватар
Day

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот Stefanov » 03 Яну 2014, 13:02

Както каза колегата по горе,по добре първо си избери брокер,тогава мисли как ще зареждаш ;)
Stefanov

Бонус: 27.5 лв.
Благодарности: 11

Мнениеот avenger » 03 Яну 2014, 13:06

Досега съм използвал plus500, затова мислех да продължа с него, на като става на въпрос за реална сметка май наистина е по-добре да помисля за някой български брокер.
avenger

Мнениеот antdim » 03 Яну 2014, 13:45

Повечето брокери са с различна платформа от plus500,така че разгледай и тогава депозирай.
antdim

Бонус: 2.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот avenger » 03 Яну 2014, 17:49

Писах им за да ги питам как точно стоят нещата, като ми отвърнаха сравнително бързо, но отговорът им преведен от тяхна страна на български чрез google translatоr, не съдържаше нищо, което да ми даде уточнения каква е точно процедурата документите или просто няма такава......
Доколкото разбрах от това, което са ми отговорили, е че просто депозиращ и търгуваш..... малко съмнително.
avenger

Мнениеот Georgi » 04 Яну 2014, 12:43

Имам в Paypal, някъде коло 10 долара. И не ми дава да ги изтегля. Нещо като неснижаем остатък го изтълкувах. А исках избщо да прекратя с тях. :evil:
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот avenger » 06 Яну 2014, 11:59

Сега с по-внимателно сърфиране в техният сайт никъде не намерих, зададени условия или отговори на конкретните въпроси.
avenger

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА