Forex бонуси за писане

Мястото за ежедневни дискусии. Текущи сделки и прогнози. Вижте как се прилагат техниките за анализ на forex пазара в реално време.

Re: Бонуси за писане

Мнениеот saxmovies » 28 Юни 2012, 07:33

Здравей,

Бонусите нямат краен срок.

400 могат да се натрупат за 2 месеца или за 2 години - бонусът ще бъде захранен по сметката без значение за колко време са натрупани постовете.

Пак да кажа, че спам и флуд и безмислени постове няма да се бонифицират. Т.е. ако тази нощ някой напише в 400 теми "Еврото ще се качва", на сутринта няма да получи бонус, а бан.

Бонусите са преди всичко жест на благодарност към хората, които допринасят към форума и помагат на останалите участници в него.

Мерси за отговора. И разбира се ти си прав и така трябва да бъде. Хубав ден и успех на всички трейдъри...
"Разликата между пророка и анализатора е тази, че когато вторият сгреши, той винаги плаща за своята грешка." Р. Манинг
Аватар
saxmovies

Бонус: 173.5 лв.
Благодарности: 29

Мнениеот soros » 28 Юни 2012, 11:39

Колеги, поздрави на всички.
Не съм добре с времето, но ще споделя набързо.
Днес съм получил съобщение, че бонус сметката ми в Трейдър БГ вече е захранена и мога да търгувам с нея, за което благодаря на:
Желев :hi: и на
Трейдър БГ :hi:
Към момента нямам наблюдение, как се държи платформата им, като рекотиране, забавяне на изпълнението и други подобни. На по-късен етап ще споделя. Иначе е лесна за работа, само графиката не ми допада, затова ще си ползвам анализите от МТ4. Ами това е засега. Ако някой по-малко информиран не може да се ориентира с получаването на бонуса и с платформата на Трейдър БГ да пита, когато имам възможност ще отговоря(най-късно събота-неделя). Хубав ден и успешни сделки на всички.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот StoneHeart » 30 Юни 2012, 11:04

Аз от доста време бях зарязал писането ... на човешки, само пишех програми.
Но може и да стана по-разговорлив - има стимул :lol:
А и мисля че имам какво да покажа; за сега е в началото, но е реално ! :wink:
Между другото : на Трейдър.бг може ли да се пусне експерт (програма) ?
Аватар
StoneHeart

Бонус: 250.5 лв.
Благодарности: 51

Мнениеот Georgi » 30 Юни 2012, 11:18

StoneHeart написа:Между другото : на Трейдър.бг може ли да се пусне експерт (програма) ?

Според мен, не! Пък знам ли? Прегледай платформата, но никъде не съм срещал такава опция.
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот lokva » 30 Юни 2012, 13:47

не може... индикатори също не можеш да добавяш към тяхната платформа
lokva

Бонус: 5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот soros » 03 Юли 2012, 14:20

Поздрави на всички. Не съм добре с времето( в началото на месеца ми е доста натоварено), затова набързо да споделя.
Отворих си реална сметка. Желев и Трейдър БГ ми я захраниха с бонуса, полагащ се за постовете ми във форума. Търгувам с нея и към момента съм на някаква печалба. Днес реших да пробвам дали мога да изтегля от тази печалба(50$). По съвета на Желев се свързах със съпорта на Трейдър БГ. Впечатленията са ми чудесни от служителката, с която комуникирах :hi: Обясни ми достатъчно ясно, какво трябва да направя. Направих го и сега, като си погледнах банковата сметка, видях, че вече парите са преведени. Случи се в рамките на 2-3 часа. Изненада ме бързината, с която ми изпълниха заявката.
Така че, колеги, дерзайте и успешни сделки. :good:
Забележка: Все още нямам добър поглед върху платформата им. Към момента мога да ви насоча вниманието единствено към стоповете/лимитите. Ако си затворите ръчно сделката, те не се изтриват автоматично. Тоест трябва вие да си изтриете отложените поръчки(стоп/лимит), защото в един момент ще се активират.
Авторът не препоръчва извършването на спекулативни действия, в съответствие с прогнозите направени в тази публикация и не носи отговорност.
Аватар
soros

Мнениеот Georgi » 03 Юли 2012, 14:30

Да sorosе. Те и на самия линк май имаха прозорче за теглене на средства. В рамките на 40 минути са ти по сметката. И аз съм работил с тях. Едни от най-добрите са. Спреда при про е нисък.
Успехи!
Аватар
Georgi

Мнениеот soros » 03 Юли 2012, 14:35

Georgi написа:Да sorosе. Те и на самия линк май имаха прозорче за теглене на средства. В рамките на 40 минути са ти по сметката. И аз съм работил с тях. Едни от най-добрите са. Спреда при про е нисък.
Успехи!

Georgi, успехи и на теб :good:
Аватар
soros

Мнениеот baza12 » 03 Юли 2012, 15:05

да правим тогава и ние постове.

искам да ви пожелая успехи и на двамата.
baza12

Бонус: 22.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот kompira » 03 Юли 2012, 15:09

Искам да изкажа адмирации към Trader.bg и S.Zhelev за реализираната система "Бонуси за писане". :good: Това е една чудесна възможност за начинаещите и бедни трейдъри да търгуват при реални пазарни условия, без да рискуват собствен капитал. За целта разбира се трябва да се прояви малко активност и любознателност във форума.

Е, аз от 2 години съм регистриран, но се вижда, че не съм от много често пишещите... Здраве да е, когато му дойде времето, с удоволствие бих "топнал пръст в гърнето с мед". :smile:
Аватар
kompira

Благодарности: 56

Мнениеот druster » 03 Юли 2012, 17:26

kompira написа:Искам да изкажа адмирации към Trader.bg и S.Zhelev за реализираната система "Бонуси за писане". :good: Това е една чудесна възможност за начинаещите и бедни трейдъри да търгуват при реални пазарни условия, без да рискуват собствен капитал. За целта разбира се трябва да се прояви малко активност и любознателност във форума.

Е, аз от 2 години съм регистриран, но се вижда, че не съм от много често пишещите... Здраве да е, когато му дойде времето, с удоволствие бих "топнал пръст в гърнето с мед". :smile:

Давай смело, в писане му е майката :grin:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 44.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот Georgi » 03 Юли 2012, 18:06

kompira написа:Искам да изкажа адмирации към Trader.bg и S.Zhelev за реализираната система "Бонуси за писане". :good: Това е една чудесна възможност за начинаещите и бедни трейдъри да търгуват при реални пазарни условия, без да рискуват собствен капитал. За целта разбира се трябва да се прояви малко активност и любознателност във форума.

Малко е това. Трябва и да е смислено. Да не само спам! :twisted:
Аватар
Georgi

Мнениеот bokogega » 03 Юли 2012, 22:15

И,аз да се включа,днес ми се обади приятен женски глас от съпорта на Трейдър.бг.При въпроса от нейна страна,как ще захраня сметката,аз и отговорих,че ще възползвам от промоцията,за да проуча платформата като споменах името на С.Желев.Тя беше леко разочарована,но както и да е,сега чакам договора.
П.П.Желев,поздрави,къде можем да си виждаме бонусите,щото трябваше тази седмица да са изписани под аватара.Някакъв технически проблем ли има или аз нещо съм в грешка :-? Благодаря предварително :roll:
"Една от привилегиите на богатия е,че може да си позволи да бъде глупав по дълго време,отколкото бедния"
Аватар
bokogega

Бонус: 40 лв.
Благодарности: 16

Мнениеот POYO » 04 Юли 2012, 01:30

Я, бонус :grin:
Желев, поздрави за идеята и реализацията ѝ :!:
Като гледам на мен ми остават малко мнения до бонуса :o
POYO

Мнениеот S.Zhelev » 05 Юли 2012, 18:15

bokogega написа:И,аз да се включа,днес ми се обади приятен женски глас от съпорта на Трейдър.бг.При въпроса от нейна страна,как ще захраня сметката,аз и отговорих,че ще възползвам от промоцията,за да проуча платформата като споменах името на С.Желев.Тя беше леко разочарована,но както и да е,сега чакам договора.
П.П.Желев,поздрави,къде можем да си виждаме бонусите,щото трябваше тази седмица да са изписани под аватара.Някакъв технически проблем ли има или аз нещо съм в грешка :-? Благодаря предварително :roll:

Малко се забавих с реализацията на бонусите, тъй като последната седмица бях на почивка в Тунис, а арабелите доставят нета с камили :evil:

Бонусите ще се показват в аватара съвсем скоро, но това не е от голямо значение, тъй като промоцията си е в ход. Боко, пиши ми като подпишеш договора. Щом Трейдър.бг получат подписания договор, по сметкат ти ще бъдат захранени ~325 лв.

Здравей, POYO :wink:
Благодаря ти за поздравите!
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 194 лв.

Мнениеот maria8853 » 05 Юли 2012, 21:09

Здравейте на всички, които ще загубят част от времето си и ще отговорят на въпросите ми :smile:
Започвам с това, че от няколко дни търгувам в +500. Получих си бонуса от 20лв. и сега търгувам само с него - едно че ми е за 1ви път и не съм запозната с материята, и второ че все още не съм убедена, че мога да се справя, за да вложа лични средства....
Та сега да започвам с въпросите си :smile:
искам да се възползвам от този бонус с зареждането на сметката. Първо трябва да се регистрирам в форекс и да участвам с демо версията и чак когато имам необходимия брой мнения да започна търговията с реални пари или първо да трупам мения и после да се регистрирам?...
Приемам всякакви съвети и адреси с информация :wink:
maria8853

Мнениеот S.Zhelev » 05 Юли 2012, 21:37

maria8853 написа:искам да се възползвам от този бонус с зареждането на сметката. Първо трябва да се регистрирам в форекс и да участвам с демо версията и чак когато имам необходимия брой мнения да започна търговията с реални пари или първо да трупам мения и после да се регистрирам?...
Приемам всякакви съвети и адреси с информация :wink:

Здравей Мария,

Все едно е кога ще регистрираш сметка - преди или след като натрупаш мненията. По важното е как ще търгуваш с бонуса, който получиш.

Поздрави!
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 194 лв.

Мнениеот quantum » 05 Юли 2012, 21:55

Поздрави и от мен, Станимире и дано форума се посъживи с тази наистина много добра идея! Ще бъде чудесно ако по този начин стари съфорумци се завърнат и се включат нови фенове на трейдването, които преди да се хвърлят с главата напред понаучат някои тънкости на занаята :) Аз лично смятам да се завърна с live trading блог, в който да споделям анализи и трейдове в реално време, нещо което мисля че за всеки във форума би било интересно :) Накрая полу на майтап полу на сериозно препоръчвам на всеки новобранец, първо да направи 400 поста във форума и после да се впуска в джунглата на форекса :wink:
quantum

Бонус: 7.5 лв.
Благодарности: 3

Мнениеот vesco » 05 Юли 2012, 23:08

Чудесна идея наистина. Поздравления за администратора и Трейдър.бг! Това със сигурност ще оживи форума. Дано и полезните мнения да преобладават.....
vesco

Мнениеот melany » 08 Юли 2012, 06:35

Извинявам се :shock:
не зняех за това :impossible:
една начинаеща едва ли ще може да пише смислени постове за бонус
регистрирах се да си помогна и общувам с по-напреднали
да си помогна един вид в отсяването на инфо :evil:
Аватар
melany

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX - ТЪРГОВИЯ С ВАЛУТА