Кредит за трейдъри

Re: Кредит за трейдъри

Мнениеот druster » 22 Дек 2016, 13:51

chukito написа:Дами и Господа , моля много си помислете преди да го направите ! Аз имах наглостта да го направя и сега съжалявам много ! Брокера е ужас ! А самия кредит е доста под въпрос . Имам предвид дали е реален за нас да , но за тях мисля че поне 30 % от него е бонус от брокера към ТНК . Не налагам мнение просто ви моля добре го обмислете , и ако някой от рибките захапали кукичката е спечелил да пише , имам странното чувство че няма да има такъв . И още нещо помислете как на хора с лоша кредитна история , с никакви доходи им биват одобрявани кредити за 2500-3500 евро за 24 часа ? На супер изгодна лихва ! Помислете си добре !

Колега,ти не си бил нагъл, а голям наивник и глуповато си постъпил :grin:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 47.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот online-money » 22 Дек 2016, 20:52

druster написа:
chukito написа:Дами и Господа , моля много си помислете преди да го направите ! Аз имах наглостта да го направя и сега съжалявам много ! Брокера е ужас ! А самия кредит е доста под въпрос . Имам предвид дали е реален за нас да , но за тях мисля че поне 30 % от него е бонус от брокера към ТНК . Не налагам мнение просто ви моля добре го обмислете , и ако някой от рибките захапали кукичката е спечелил да пише , имам странното чувство че няма да има такъв . И още нещо помислете как на хора с лоша кредитна история , с никакви доходи им биват одобрявани кредити за 2500-3500 евро за 24 часа ? На супер изгодна лихва ! Помислете си добре !

Колега,ти не си бил нагъл, а голям наивник и глуповато си постъпил :grin:

Ако на един трейдър му е нужен кредит за да търгува, значи е голям трейдър ....няма що :grin: :lol:
online-money

Бонус: 148.5 лв.

Мнениеот тъпото копеле » 23 Дек 2016, 10:55

online-money написа:Ако на един трейдър му е нужен кредит за да търгува, значи е голям трейдър ....няма що :grin: :lol:

Ако един трейдър е успешен, не виждам защо трябва да си губи времето с малък капитал или пък с чужди пари, като може да ползва заем с 8-10% годишна лихва.
Така че нищо не пречи да се трейдва с кредит, освен неписаното правило, че "с пари назаем комар не се играе". :grin:
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот S.Zhelev » 23 Дек 2016, 14:06

тъпото копеле написа:
online-money написа:Ако на един трейдър му е нужен кредит за да търгува, значи е голям трейдър ....няма що :grin: :lol:

Ако един трейдър е успешен, не виждам защо трябва да си губи времето с малък капитал или пък с чужди пари, като може да ползва заем с 8-10% годишна лихва.
Така че нищо не пречи да се трейдва с кредит, освен неписаното правило, че "с пари назаем комар не се играе". :grin:

Сто процента има хора, които се възползват от офертата. Спомням си как аз като започнах да търгувам форекс бях готов да плащам тази лихва на месец. Сега като си спомня колко съм бил наивен, ми е много смешно.
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 265.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот Lanfear » 24 Дек 2016, 00:29

тъпото копеле написа:

Така си е :smile:
Lanfear

Бонус: 68.5 лв.

Мнениеот good mood » 26 Дек 2016, 13:15

Здравейте и Честита Коледа! Мернах я тази оферта в търсачките и съм убеден, че
има някаква дебела уловка. Прекалено изгодно звучи, за да е истина. :shock: Стойте далече, както се казва. :grin:
good mood

Бонус: 58.5 лв.

Мнениеот zubik » 27 Дек 2016, 10:30

И аз не разбирам защо да вземат кредит. Всъщност можете да получите бонус без депозит от брокера. В freshforex брокер акции дават 2017 долара. Защо заем и лихви върху него?
zubik

Бонус: 14 лв.

Мнениеот trader007 » 03 Яну 2017, 15:25

Зависи, кога човек възнамерява да вземе кредит. Както всички знаем -> по-голям риск = на по-голяма печалба. Преди време взех бърз кредит от Credissimo, за да инвестирам в една малка възможност, която ми докара доста добра печалба след това.
trader007

Бонус: 1.5 лв.

Предишна

Назад към ЛАФЧЕ