Кредит за трейдъри

Кредит за трейдъри

Мнениеот flow » 04 Апр 2016, 12:45

Всеки сам може да си прецени дали си струва или не, дали евентуално ще може или не да се справи с предизвикателството. Не ги разбирам, те ли са брокрера или са партньори с брокер? Става дума за това https://tnk.bg/traders/index.php
Случайно попаднах на банер в продавалника.
Аватар
flow

Бонус: 27.5 лв.

Re: Кредит за трейдъри

Мнениеот bvg » 04 Апр 2016, 15:56

Самоубийство.
Доколкото съм запознат фирма в която участват няколко адвоката, дават ти бърз кредит срещу договор губиш бързо парите и после връщаш доволно. Дано да няма толкова тъпи хора, чак тръпки ме побиват.
bvg

Бонус: 131 лв.

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 07 Апр 2016, 00:24

flow написа:Всеки сам може да си прецени дали си струва или не, дали евентуално ще може или не да се справи с предизвикателството. Не ги разбирам, те ли са брокрера или са партньори с брокер? Става дума за това https://tnk.bg/traders/index.php

То въпроса е да се даде информация за абсолютно всичко по условията.
От там насетне, една дискусия и всичко
си идва на мястото.

Без да съм гледал каквито и да е документи,
без да съм чел нищо, 7бона с 5процента лихва на година
е разкош. Но, винаги има едно, но
и от е какво пише в договора, целият текст.
Ако се наеме някой да ги покани,
да споделят, вече, пък ние д авидим, да обсъдим... ;))))
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот nedialkov » 07 Апр 2016, 08:02

да не се окаже 5% на месец,кой луд ще даде 5% на година
nedialkov

Бонус: 1 лв.

Мнениеот saxsten » 09 Апр 2016, 15:33

flow написа:Всеки сам може да си прецени дали си струва или не, дали евентуално ще може или не да се справи с предизвикателството. Не ги разбирам, те ли са брокрера или са партньори с брокер? Става дума за това https://tnk.bg/traders/index.php

Значи условията са следните
Кредита действително е с 5% и е за 6 месеца
Но има подробности:
Трябва да преведеш паричките от кредита в техен брокер,или те ти ги привеждат там ,все тая :mrgreen:
Търгуваш каквото търгуваш ,можеш да теглиш печалбата над кредита, но кредита си стои в акаунда при техния брокер и не можеш да го пипаш докато не го изплатиш
НЕ МОЖЕШ ДА СИ ПЛАЩАШ ВНОСКИТЕ КАТО ТЕГЛИШ ОТ КРЕДИТА ПРИ БРОКЕРА
Изплащаш го всеки месец с твои лични парички :twisted: в размер малко повече от 1/6 от кредита :twisted:
След 6 месеца ,ако нещо ти е останало в брокера би трябвало да можеш да си го изтеглиш ,
Стига да ти го даде
Това е :?:
Форекса е оръжие за масово поразяване
Аватар
saxsten

Бонус: 128 лв.
Благодарности: 13

Мнениеот Cvetan Radoslavov » 11 Апр 2016, 00:43

saxsten написа:

Но има подробности:
Трябва да преведеш паричките от кредита в техен брокер,или те ти ги привеждат там ,все тая :mrgreen:
Търгуваш каквото търгуваш ,можеш да теглиш печалбата над кредита, но кредита си стои в акаунда при техния брокер и не можеш да го пипаш докато не го изплатиш
Изплащаш го всеки месец с твои лични парички :twisted: в размер малко повече от 1/6 от кредита :twisted:
След 6 месеца ,ако нещо ти е останало в брокера би трябвало да можеш да си го изтеглиш ,
Стига да ти го даде

Дефакто десет процента на година... :grin:
Добре, а в кой брокер, имаш ли идея...
Защото ако брокерът не предлага
опции върху итиефи(акции, фючърси),
трейдърът няма как да си застрахова и изнесе риска...
Аватар
Cvetan Radoslavov

Бонус: 267.5 лв.
Благодарности: 99

Мнениеот Petio33 » 15 Апр 2016, 13:40

5% на годишна база пише, но да търгуваш с пари на кредит.. доста сресиращо ще е сякаш.
Petio33

Мнениеот saxsten » 18 Апр 2016, 02:26

Petio33 написа:5% на годишна база пише, но да търгуваш с пари на кредит.. доста сресиращо ще е сякаш.

Още повече че трябва всеки месец да изплащаш вноските от собствения си джоб
По отношение на брокера казаха че след като сключиш кредита ще ти го кажат ,а иначе ако поговориш с тях по телефона може и да ти го кажат кой им е брокера
Аватар
saxsten

Мнениеот flow » 18 Апр 2016, 06:13

брокера е прайм паркетс. разгледах ги на мт4, малко са дървени
Аватар
flow

Бонус: 27.5 лв.

Мнениеот saxsten » 18 Апр 2016, 14:42

flow написа:брокера е прайм паркетс. разгледах ги на мт4, малко са дървени

Не е въпросът толкова в брокера а по скоро в самите смешници предлагащи тази оферта
Това че не позволяват да се изплащат месечните вноски от сметката при брокера е основния им недостатък
например ако съм взел кредит за 5000 $ и първия месец имам 10 % печалба това са 5500 $
Бих могъл да внеса всичко , тоест 500$ +500$ изпреварвайки техния погасителен план внасям 1000 $
На следващият месец ако пак имам имам 10 % печалба това ще са 4500*0,1 =450$
внасям 950 $
Трети месец при същите условия с 10 % печалба това ще са 4000*0,1 =400$
внасям 900 $
Четвърти месец при същите условия с 10 % печалба това ще са 3500*0,1 =350$
внасям 850 $
Пети месец при същите условия с 10 % печалба това ще са 3000*0,1 =300$
внасям 800 $
Шести месец при същите условия с 10 % печалба това ще са 2500*0,1 =250$
внасям 750 $
И така за 6 месеца съм внесъл 5250 $ и в остатък на сметката имам 2000 $
които би трябвало да мога да изтегля ако брокера ми ги даде
Това е един доста реален погасителен план но за съжаление кредитора не го позволява
За мен това са хора смешници защото хал пабер си нямат от форекс търговия
Аватар
saxsten

Мнениеот druster » 18 Апр 2016, 16:24

saxsten написа:

Не е въпросът толкова в брокера :shock: а по скоро в самите смешници предлагащи тази оферта
.......................

saxsten, има голямо значение от брокера,при положение ,че няма регулация било то от САЩ,Англия,Австралия или Н.Зеландия :grin: или има ама на някой остров да речем :lol: Мисля ,че точно тези са на SAINT VINCENT AND THE GRENADINES
ако е този брокера- http://www.primemarkets.com/
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 44 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот saxsten » 18 Апр 2016, 21:12

druster написа:
saxsten написа:

Не е въпросът толкова в брокера :shock: а по скоро в самите смешници предлагащи тази оферта
.......................

saxsten, има голямо значение от брокера,при положение ,че няма регулация било то от САЩ,Англия,Австралия или Н.Зеландия :grin: или има ама на някой остров да речем :lol: Мисля ,че точно тези са на SAINT VINCENT AND THE GRENADINES

е то това другата страна на лопатата ,аз нали писах по горе ,каквото ти остане, стига да ти го дадат, а това че би лицензиран или не бил лицензиран ,нищо не пречи пак да фалират и нищо да не дадат :shock: :shock: :shock:
За мен основния проблем е че ако им теглиш кредита на практика трябва да имаш заделени пари на страни за да им го изплащаш Тоест ако теглиш 5000 долл трабва да имаш на страни други 5000 за да погасяваш кредита при тях
Е , питам аз ,ко имаш на страна заделено 5000 долара, ми що ти е кредит ба :-?
Аватар
saxsten

Мнениеот druster » 19 Апр 2016, 07:38

saxsten написа:
druster написа:
saxsten написа:

.......................

е то това другата страна на лопатата ,аз нали писах по горе ,каквото ти остане, стига да ти го дадат, а това че би лицензиран или не бил лицензиран ,нищо не пречи пак да фалират и нищо да не дадат :shock: :shock: :shock:
За мен основния проблем е че ако им теглиш кредита на практика трябва да имаш заделени пари на страни за да им го изплащаш Тоест ако теглиш 5000 долл трабва да имаш на страни други 5000 за да погасяваш кредита при тях
Е , питам аз ,ко имаш на страна заделено 5000 долара, ми що ти е кредит ба :-?

Тука играта е друга :smile: Накрая парите отиват в един джоб :grin:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 44 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот mirofx » 19 Апр 2016, 09:15

saxsten написа:

Но има подробности:
Стига да ти го даде

По тази схема,не изглежда да е кредит.Щом всеки месец внасяш собствени пари кеш.По-добре да си ги събира човек и ще си има спестени пари.
Аватар
mirofx

Бонус: 59 лв.

Мнениеот saxsten » 20 Апр 2016, 17:29

mirofx написа:
По тази схема,не изглежда да е кредит.Щом всеки месец внасяш собствени пари кеш.По-добре да си ги събира човек и ще си има спестени пари.

по принцип ако върху 5000 долл кредит печелиш повече от 500 долара на месец няма да даваш твои пари ама то не е задължително всеки месец да е така
Аватар
saxsten

Мнениеот mirofx » 20 Апр 2016, 17:46

saxsten написа:
mirofx написа:

по принцип ако върху 5000 долл кредит печелиш повече от 500 долара на месец няма да даваш твои пари ама то не е задължително всеки месец да е така

Ако обаче е по гореописаната схема за 6 месеца,следва да се внасят по 834$,което означава,че с 10% печалба няма да се покрива вноската и пак трябва да се плаща с лични пари.
Аватар
mirofx

Мнениеот saxsten » 20 Апр 2016, 18:36

mirofx написа:
saxsten написа:
mirofx написа:

Ако обаче е по гореописаната схема за 6 месеца,следва да се внасят по 834$,което означава,че с 10% печалба няма да се покрива вноската и пак трябва да се плаща с лични пари.

бе с две думи заробват те да им рабогиш половин година за без пари че и на всичкото отгоре им плащаш за това
мечтата на съвременния работодател :
хем да му работиш за без пари ,хем и да му плащаш за това че имаш наглоста да работиш при него :grin:
Аватар
saxsten

Мнениеот mirofx » 20 Апр 2016, 18:57

saxsten написа:
mirofx написа:
saxsten написа:
mirofx написа:

бе с две думи заробват те да им рабогиш половин година за без пари че и на всичкото отгоре им плащаш за това
мечтата на съвременния работодател :
хем да му работиш за без пари ,хем и да му плащаш за това че имаш наглоста да работиш при него :grin:

Нещо такова се получава на практика.
Аватар
mirofx

Мнениеот Petio33 » 01 Юли 2016, 08:10

Те по всяка вероятност го играят и афилиейт на тоя брокер. Тоест хем те косят с лихва, хем си получават процент от всяка сделка, че и отгоре. Вероятно и имаш ограничения за теглене, та затова не може да ползваш парите от брокера, за да си погасяваш заема - инак току виж си дръпнал парите и избягал нанякъде.
Petio33

Мнениеот chukito » 22 Дек 2016, 10:44

Дами и Господа , моля много си помислете преди да го направите ! Аз имах наглостта да го направя и сега съжалявам много ! Брокера е ужас ! А самия кредит е доста под въпрос . Имам предвид дали е реален за нас да , но за тях мисля че поне 30 % от него е бонус от брокера към ТНК . Не налагам мнение просто ви моля добре го обмислете , и ако някой от рибките захапали кукичката е спечелил да пише , имам странното чувство че няма да има такъв . И още нещо помислете как на хора с лоша кредитна история , с никакви доходи им биват одобрявани кредити за 2500-3500 евро за 24 часа ? На супер изгодна лихва ! Помислете си добре !
chukito

Следваща

Назад към ЛАФЧЕ