Избор на forex брокер

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Избор на forex брокер

Мнениеот druster » 26 Юни 2012, 18:44

Georgi написа:http://www.100forexbrokers.com/contests-competitions/demo-account
Избор голям. Само да имаш излишни пари за харчене!

От колко време си на реален акаунт? :o
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 43.5 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот druster » 26 Юни 2012, 18:46

JDeel написа:
baza12 написа:хвани тази манипулация ...

....
....

дори и при избор на брокер се забъркваш в мрежите си и се оплиташ , като гледаш не най-важното а маловажни неща.

....
....

при избор на дългосрочна стратегия спреда не играе почти никаква роля.
пример:

....
....

какво излиза-трябва да търсим брокер които да можем да използваме търговската си стратегия.

или най-важното при избор на брокер е да можеш да си прочетеш договора. :idea:

И аз съм фен на конспирациите, защото има някаква мистичност и заплетеност, кара да се замислиш над нещата. Въпреки това, имай предвид че и с теориите на конспирацията най-често се прекалява. Хората, които търсят нередни неща сами се оплитат в мрежата. Не че няма преднамерени тайни планове, които големите риби правят, но за всеки открит такъв (истински) план, хората ще си съчинят още 10 (за които на големите риби сигурно не им е хрумвало).

Имаме брокери, какво иска всеки брокер по принцип? Именно - печалба. Това е бизнес, нормално е да искат да печелят от всеки клиент по няколко долара на ден. От краткосрочните трейдъри печелят спреда. От дългосрочните - комисионни. Или поне така е официално... Няма да те оставят ей така да си търгуваш на пълна свобода само щото си готин пич (примерно). Всеки бизнес има маркетинг. А маркетинга в общия случай е онуй нещо, което да те накара да се "хванеш". Ако ти кажат всичките си лоши черти, ще се хванеш ли? И ще има ли брокери тогава?

Продължавай да си фен на конспирациите... :grin: Много анализатори има на тоя свят малко са играчите :o
Аватар
druster

Мнениеот Georgi » 26 Юни 2012, 19:02

druster написа:

От 2004та година. Що?
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот druster » 26 Юни 2012, 19:08

Georgi написа:
druster написа:

От 2004та година. Що?

Защото така го казваш , че Форекс-а за тебе е нещо като Еврофутбол-а :grin: За забавление.Аз съм от началото на 2003 и нямам излишни пари за харчене по Форекс или Еврофутбол :o
Аватар
druster

Мнениеот JDeel » 26 Юни 2012, 21:09

druster написа:Продължавай да си фен на конспирациите... :grin: Много анализатори има на тоя свят малко са играчите :o

Продължавай да си играч. Много играчи има на тоя свят, още по-малко са тези, които правят играта възможна :lol:
Аватар
JDeel

Бонус: 26 лв.
Благодарности: 5

Мнениеот druster » 27 Юни 2012, 07:23

JDeel написа:
druster написа:Продължавай да си фен на конспирациите... :grin: Много анализатори има на тоя свят малко са играчите :o

Продължавай да си играч. Много играчи има на тоя свят, още по-малко са тези, които правят играта възможна :lol:

Уважавам мнението ти :P Това го обясни на някои българи които живеят в България и търгуват с фючърси и акции от 1994г. насам :smile:
Аватар
druster

Мнениеот Georgi » 27 Юни 2012, 07:55

druster написа:
Защото така го казваш , че Форекс-а за тебе е нещо като Еврофутбол-а :grin: За забавление.Аз съм от началото на 2003 и нямам излишни пари за харчене по Форекс или Еврофутбол :o

Не си падам по хазарта. Еврофутбол и разни там игрички не ги играя и нямам и намерение. И аз нямам излишни пари за харчене по вятъра. Към форекса се отнасям напълно сериозно. Но не мога да си позволя лукса да ми е основен източник на доходи. За сега из форумите само двама колеги са афиширали открито че това им е основен бизнес! :geek:
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот druster » 27 Юни 2012, 08:07

Georgi написа:
druster написа:

Не си падам по хазарта. Еврофутбол и разни там игрички не ги играя и нямам и намерение. И аз нямам излишни пари за харчене по вятъра. Към форекса се отнасям напълно сериозно. Но не мога да си позволя лукса да ми е основен източник на доходи. За сега из форумите само двама колеги са афиширали открито че това им е основен бизнес! :geek:

В България са доста повече от двама.Не че не искат да се афишират по форумите както каза някой от предните постове че се страхували да не им засекат IP-то на компютъра им.Това е толкова не сериозно звучи ама не ми са влиза в полемики защото ще изтърва някой сигнал за търговия :smile: А относно кой е с основен бизнес борсова търговия- аз познавам такива които търгуват от 1994 насам и правят пари и после по някое друго заведение и хотел.И възниква въпроса той проф. трейдър ли е или хотелиер? :grin: Аз като търгувам на валутните пазари и имам барче какъв съм? :o Важното е да се правят пари.Ай стига за днес че се отплеснах :wink:
Аватар
druster

Мнениеот dg84elug » 25 Юни 2013, 00:57

тц тц тц,това си е българина,голям без покритие.Какво ви пречеше да отговорите нормално на момчето кои са добрите брокери и сайтове.Като сте толкова големи и навътре в нещата просто му обяснете,не се хвалете с многобройните сайтове в които сте откривали сметки,не ви е питал това.А между другото точно за това са форумите за споделяне на информация,не за отритнати хорица,които ниама къде да се похвалят колко много са чели и опитали.
dg84elug

Мнениеот САПИ » 25 Юни 2013, 09:06

dg84elug написа:тц тц тц,това си е българина,голям без покритие.Какво ви пречеше да отговорите нормално на момчето кои са добрите брокери и сайтове.Като сте толкова големи и навътре в нещата просто му обяснете,не се хвалете с многобройните сайтове в които сте откривали сметки,не ви е питал това.А между другото точно за това са форумите за споделяне на информация,не за отритнати хорица,които ниама къде да се похвалят колко много са чели и опитали.Смотаняци

По крива нива си тръгнал, още от първия си пост :grin: ..Първо никой на никого не е задължен и не е длъжен да помага :idea: ..Второ питащия може малко, да се поразрови из форума и сам да си намери отговорите на всички въпроси...Трето от поста ти, не виждам съвет за неговото питане :smile: Четвърто - Съвет от мен да влезе на Желев в английския форум, там повече от брокери нема..сортирани по всякъкви параметри и видове. Айде успехи!!
САПИ

Бонус: 10 лв.
Благодарности: 4

Мнениеот stefan_lv » 25 Юни 2013, 18:24

А кой е на Желев английския форум? Благодаря предварително! :roll:
stefan_lv

Бонус: 16.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот presptc » 25 Юни 2013, 22:49

http://www.forexbrokerz.com/
Най-долу на всяка страница има и други линкове, но мисля, че ти за този сайт питаш :wink:
presptc

Бонус: 45 лв.
Благодарности: 18

Мнениеот BOGDANOV2 » 15 Юли 2013, 15:33

Бе що никои не казва нищо за ЕЛАНА :-?
BOGDANOV2

Мнениеот B-52 » 15 Юли 2013, 18:48

Германски форум- задаваш въпрос-отговарят ти;
Руски форум - задаваш въпрос, и на теб ти задават;
Български форум - задаваш въпрос-всички ти обясняват колко си тъп. :grin:
Извинете ме за "маймуницата"!!!
Аватар
B-52

Бонус: 121.5 лв.
Благодарности: 34

Мнениеот Joromoro » 16 Юли 2013, 10:38

B-52 написа:Германски форум- задаваш въпрос-отговарят ти;
Руски форум - задаваш въпрос, и на теб ти задават;
Български форум - задаваш въпрос-всички ти обясняват колко си тъп. :grin:

:lol: :lol: :lol:
Joromoro

Бонус: 5.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот visitor » 08 Авг 2013, 11:44

Здравейте. Искам някой, който разбира и се занимава с форекс от доста време, да ми каже мнението си за www.trading212.com , понеже не мога да открия никакви коментари относно този сайт.
Аватар
visitor

Бонус: 88 лв.

Мнениеот K_W » 08 Авг 2013, 12:04

visitor написа:Здравейте. Искам някой, който разбира и се занимава с форекс от доста време, да ми каже мнението си за http://www.trading212.com , понеже не мога да открия никакви коментари относно този сайт.

това са http://www.trader.bg , просто това е сайта им за европата :smile:
AVUS CAPITAL operates in accordance with the European Financial Directive MiFID and is licensed by FSC Bulgaria (license number RG-03-0237). AVUS CAPITAL is also registered in the following country regulators:

FCA UK
BAFIN Germany
AMF France
CONSOB Italy
CNMV Spain
KNF Poland
CNVM Romania
FSMA Belgium
AFM Netherlands
FMA Austria
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот visitor » 08 Авг 2013, 12:25

Разбрах това секунди след като зададох въпроса си :grin: и благодаря все пак
Аватар
visitor

Мнениеот Pavel » 06 Окт 2013, 14:43

Здравей те всички и направо на въпроса!

Според вас в колко часа трябва да отваря кендала на четери часова графика ?
Кой БГ брокер има най-добра гафика относно времето на отваряне и затваряне на кендалите за да може да се търгува PA
Според вас колко кендала трябва да има седмичната графика ?

Ако използвате PA какви графики използвате ?

Късмет на всички !
Pavel

Бонус: 40 лв.
Благодарности: 16

Мнениеот visitor » 09 Окт 2013, 17:51

Pavel написа:Здравей те всички и направо на въпроса!

Според вас в колко часа трябва да отваря кендала на четери часова графика ?
Кой БГ брокер има най-добра гафика относно времето на отваряне и затваряне на кендалите за да може да се търгува PA
Според вас колко кендала трябва да има седмичната графика ?

Ако използвате PA какви графики използвате ?

Късмет на всички !

viewtopic.php?f=17&t=635&start=3100
Аватар
visitor

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ