Брокер, който да затваря всичко при дадена печалба/загуба

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Брокер, който да затваря всичко при дадена печалба/загуб

Мнениеот reniemilova5 » 01 Ное 2016, 09:40

Ежто това е ясно ,но все пак трябва да имам някакви законови права,нали?
reniemilova5

Бонус: 66 лв.

Мнениеот pitfx » 01 Ное 2016, 10:10

reniemilova5 написа:Ежто това е ясно ,но все пак трябва да имам някакви законови права,нали?

Предполагам знаеш, че форекс е нерегулиран пазар, а щом е такъв трябва да ти е ясно, какво брокера може да прави с теб :wink: . Единствено може да се оплачеш на съответния орган, ако не ти изплаща сумите, които си заявила да теглиш.
Stop loss is your friend
pitfx

Бонус: 600.5 лв.
Благодарности: 42

Мнениеот reniemilova5 » 01 Ное 2016, 10:47

Значи права никакви ,но доколкото съм запозната това все пак е незаконно и
reniemilova5

Мнениеот zubik » 28 Ное 2016, 15:25

Донесете не да подават жалби, малко помощ. Ако Филиали не е регистриран при нас, а след това тези оплаквания губят само времето.
zubik

Бонус: 9 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 03 Дек 2016, 17:06

Малко по-точно ако може ,че нищо не разбрах освен губене на време :shock:
reniemilova5

Мнениеот zubik » 27 Дек 2016, 10:43

zubik написа:Донесете не да подават жалби, малко помощ. Ако Филиали не е регистриран при нас, а след това тези оплаквания губят само времето.

Точно така. Аз анулиране 2 InstaForex печеливш актив. И тъй като аз не се оплакват за всичко без резултат.
zubik

Бонус: 9 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 11:26

От Instavorex нямам оплаквания ,но там търгувам с хомосексуалисти сметката от 100$ и съм доволна .Понякога ми удържат някой и друг долар,но не съм прочела всички правила и предполагам че ги нарушавам за това.С търговия с лични средства отново си остава Трейдъри.бг за мен един от най-коректните брокери.Втора година с тях нямам никакви оплаквания.Винаги са били коректни и точни в изплащането на печалбите.
reniemilova5

Мнениеот K_W » 04 Фев 2017, 11:48

reniemilova5 написа:От Instavorex нямам оплаквания ,но там търгувам с хомосексуалисти сметката от 100$ и съм доволна .Понякога ми удържат някой и друг долар,но не съм прочела всички правила и предполагам че ги нарушавам за това.С търговия с лични средства отново си остава Трейдъри.бг за мен един от най-коректните брокери.Втора година с тях нямам никакви оплаквания.Винаги са били коректни и точни в изплащането на печалбите.

Имали някой скамерски брокер, който да не си пробвала? :grin:
Инстата май води всички класации за скапан брокер. Аз поне съм го виждал в доста черни списъци.
Удържат ти понякога, защото си правят каквото искат, на някои им "удържат" целите сметки, да не говорим за качеството на котировките, изпълнението и т.н. Единствените, които може да са доволни от такъв брокер са тези, които не печелят.
http://www.forexpeacearmy.com/forex-rev ... aforex.com
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 12:05

K_W написа:
reniemilova5 написа:От Instavorex нямам оплаквания ,но там търгувам с хомосексуалисти сметката от 100$ и съм доволна .Понякога ми удържат някой и друг долар,но не съм прочела всички правила и предполагам че ги нарушавам за това.С търговия с лични средства отново си остава Трейдъри.бг за мен един от най-коректните брокери.Втора година с тях нямам никакви оплаквания.Винаги са били коректни и точни в изплащането на печалбите.

Имали някой скамерски брокер, който да не си пробвала? :grin:
Инстата май води всички класации за скапан брокер. Аз поне съм го виждал в доста черни списъци.
Удържат ти понякога, защото си правят каквото искат, на някои им "удържат" целите сметки, да не говорим за качеството на котировките, изпълнението и т.н. Единствените, които може да са доволни от такъв брокер са тези, които не печелят.
http://www.forexpeacearmy.com/forex-rev ... aforex.com

Май наистина все на кофти брокери попадам :grin: .Не съм се замисляла , защото както казах там съм с бонус сметка и не ми е толкова важно.Виж когато търгувам с личен капитал ,тогава вече гледам сериозно на нещата.
reniemilova5

Предишна

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ