Брокери, как да не бъдем измамени

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Брокери, как да не бъдем измамени

Мнениеот good mood » 01 Авг 2016, 22:58

S.Zhelev написа:Не знам как точно Инстафорекс се сети да споменеш, при положение, че не са регуларани никъде и предлагат 3 пипа спред.

Инстафорекс ги е споменал колегата, който цитирах и затова така се намеси тяхното име. Иначе думата ми беше за рейтинг сайтовете, в които според това кой си плаща и кой не, се раздават номинации коректен брокер или скам. Благодаря, че разясни за тези регулации, че са ми непозната материя. Все пак дали може да се вярва на брокери с регистрация в офшорна зона и адрес в Кипър, например? Видяхме каква чернилка изтече покрай Панамските досиета. :-? :shock: :o
good mood

Бонус: 56 лв.

Мнениеот emonik » 02 Авг 2016, 07:49

good mood написа:
audia6 написа:Та след кат се упарих попаднах на един сайт http://www.forexpeacearmy.com

Винаги преди да депозирате пишете в google "името на брокера forexpeacearmy" и виждате как стоят нещата:
ето за пример страницата за instaforex:

http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.instaforex.com?page=1

Не взимайте за чиста монета всичко, което го пише в тези сайтове. Нещата са относителни и често платена реклама. Специално за Инстафорекс познавам хора, които работят с този брокер и са много доволни. Изобщо за всеки влак си има пътници. Важното е да са си купили билети. Щото ако си гратис е нормално да те свалят. :grin: :P :lol:

Още един път ще те помоля да обясниш как може да се возиш на този влак гратис . Другия вариант е да напишеш , извинявай сгреших , не помислих , изказах се неподготвен . Така според мен постъпват нормалните хора когато разберат че са сбъркали . Естествено в грешка може да съм аз , обясни ми и ако си прав аз ще ти се извиня . Накрая дори ще сложа картинки с извиняващи се човечета .
emonik

Бонус: 247 лв.
Благодарности: 9

Мнениеот S.Zhelev » 02 Авг 2016, 09:41

good mood написа:
S.Zhelev написа:Не знам как точно Инстафорекс се сети да споменеш, при положение, че не са регуларани никъде и предлагат 3 пипа спред.

Все пак дали може да се вярва на брокери с регистрация в офшорна зона и адрес в Кипър, например?

Е как едновременно с регистрация в офшорна зона и адрес в Кипър :smile: Кипър отдавна е член на ЕС и регулацията на брокерите не се отличава особено от регулацията в България примерно. Сигурно 60% от всички ЕС брокери са регистрирани там.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 223.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот good mood » 02 Авг 2016, 10:11

S.Zhelev написа:Е как едновременно с регистрация в офшорна зона и адрес в Кипър :smile: Кипър отдавна е член на ЕС и регулацията на брокерите не се отличава особено от регулацията в България примерно. Сигурно 60% от всички ЕС брокери са регистрирани там.

Верно че Кипър от 2004 г. са член на ЕС. Идея си нямах, честно казано. Толкова и следя политиката. Но преди това са били офшорна зона и възниква въпроса - Защо в толкова миниатюрна държавичка са регистрирани 60% от всички ЕС брокери?

emonik написа:Още един път ще те помоля да обясниш как може да се возиш на този влак гратис . Другия вариант е да напишеш , извинявай сгреших , не помислих , изказах се неподготвен . Така според мен постъпват нормалните хора когато разберат че са сбъркали . Естествено в грешка може да съм аз , обясни ми и ако си прав аз ще ти се извиня . Накрая дори ще сложа картинки с извиняващи се човечета .

За какво трябва да се извинявам и какво съм сбъркал? Тия лафове за влака и пътниците са общоизвестни шеги и не ми се вярва да не си ги чувал. Опитах се да разведря темата, а ти взе всичко много буквално.
good mood

Бонус: 56 лв.

Мнениеот S.Zhelev » 02 Авг 2016, 10:28

good mood написа:Верно че Кипър от 2004 г. са член на ЕС. Идея си нямах, честно казано. Толкова и следя политиката. Но преди това са били офшорна зона и възниква въпроса - Защо в толкова миниатюрна държавичка са регистрирани 60% от всички ЕС брокери?

Кипър има щадящо бизнеса данъчно законодателство, подготвена работна ръка (всички говорят и работят на английски) и относително либерална регулаторна рамка, която едновременно защитава в достатъчна степен интересите на клиента и в същото време дава неободимата свобода на брокера в едно с правото да оперира на пазарите на всички страни-членки на ЕС.

На всеки, който не му се занимава с по-тежкото лицензиране в UK, си прави кипърски брокер. Някои брокери имат регистрирани дружества и в двете държави.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 223.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот emonik » 02 Авг 2016, 10:46

Е тогава аз се извинявам че не съм разбрал шехата ти . А щом не разбираш какво си сбъркал никои не може да ти помогне .
emonik

Бонус: 247 лв.

Мнениеот петко саботинков » 11 Сеп 2016, 12:42

скъпи колеги и бъдещи трейдари преди да се захванете с такова начинание е хубаво да прочетете на сайта на брокера дали е лицензиран предимно всички брокерски и инвестиционни посредници са лицензирани но те си имат свой правила при раздаването на бонуси който иска бонус трябва да чете внимателно
петко саботинков

Бонус: 3 лв.

Мнениеот Boogeyman » 13 Сеп 2016, 08:53

Ботовете с все по-голям дял във форекс търговията.. малко време ни остава да си играем на технически и фундаментален анализ колеги..
http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-12/fastest-guys-in-stocks-are-becoming-a-force-in-currency-markets
Аватар
Boogeyman

Бонус: 823.5 лв.
Благодарности: 30

Мнениеот bvg » 13 Сеп 2016, 10:12

High-speed electronic market making

Автора на статията бърка, алгоритмичната търговоя със high-frequency и high speed
За да търгуваш с алгоритъм, самообъчаващ се алгоритъм или адаптивен алгоритъм не е задължително да се разчита на бърз достъп или възможност за често и бързо влизане излизане от сделка.

Това ще стане в един момент страшен проблем, може да се разгори "война" между няколко робота за търговия които управляват големи капитали и за секунди да се сдобием с DJ = 0
bvg

Бонус: 137 лв.

Мнениеот Boogeyman » 13 Сеп 2016, 10:42

и тогава се намесва човешкия фактор, т.е. ние, и купуваме.. :smile:
и двете е все Бот.. съровнованието с които е безсмислено.. хубаво е, че и други колеги осъзнават проблема.. съжалявам ако звуча песиместично
Аватар
Boogeyman

Бонус: 823.5 лв.
Благодарности: 30

Мнениеот pitfx » 13 Сеп 2016, 11:23

ИНТЕРВЬЮ-ЦБР думает о сокращении числа финансовых посредников и отмене дилерской лицензии

http://ru.reuters.com/article/ruRoubleRpt/idRUL8N1BH26S?sp=true
Stop loss is your friend
pitfx

Бонус: 614 лв.
Благодарности: 42

Мнениеот zubik » 19 Окт 2016, 12:03

Е, нека да ги мисля. Те имат много брокери, които трябва да бъдат затворени. Teletrade колко са излъгани? И все още се работи. :-?
zubik

Бонус: 13 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 01 Ное 2016, 13:33

Много внимавайте и с финансовата пирамида създадена от ТНК кепитъл.Дават ви заем с който да търгуватее,но при условие че работите с техния брокер Prime Markets.Вие почвате да търгувате да речем с 3500 евро печелите добре и сивръщате заема коректно,но тях това не ги устройва.Тогава техния брокер почва да си прави каквото иска с вашите позиции докато фалира сметката ви.Ха сега връщайте за 6 месеца заема.Щом закъснеете с две вноски лихвата от 5% ти става 35%.Почват се глоби таксси истории. И накрая сумата става колкото един апартамент.Ако има изпратили от тях ми пишете на лични за да си кажа как да си потърсите правата и да се отървете от този демо заем ,защото има твърдения че парите се вкарват в демосметки а не са реални а самия брокер печели от загубите на трейдърите .Схемата е много жалка и скоро ще решим нещата в съда.
Аватар
reniemilova5

Бонус: 246 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 03 Дек 2016, 17:01

Здравейте вече един човек се свърза с мен заради въпросния брокер ,но знам че сме много повече ,не се притеснявайте от нищо ,моля ви свържете с мен на лични . Благодаря
Аватар
reniemilova5

Мнениеот Lanfear » 05 Дек 2016, 22:53

То със собствен капитал е трудно, какво остава за заемен...
Lanfear

Бонус: 68.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 06 Дек 2016, 08:21

Съгласна съм с теб ,но все пак те дават големи заеми и ако са коректни и всичко е както трябва пари се печелят и можеш да си поразяващ кредита нормално.Но при тази фирма всяка дума и действие са лъжа .Да не говорим ,че на всеки човек дават различни и не смислени обяснения.
Аватар
reniemilova5

Мнениеот stoyanov » 07 Яну 2017, 12:01

Здравейте,
Моля някой да ми каже стабилен брокер със 100% бонус на първият депозит.
stoyanov

Бонус: 10.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот druster » 07 Яну 2017, 12:04

stoyanov написа:Здравейте,
Моля някой да ми каже стабилен брокер със 100% бонус на първият депозит.

Няма такова животно :smile:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 45 лв.

Мнениеот stoyanov » 07 Яну 2017, 12:13

Тогава 50% :D
stoyanov

Бонус: 10.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот druster » 07 Яну 2017, 12:18

stoyanov написа:Тогава 50% :D

И такова няма:grin: Виж наскоро FCA(UK) забраниха мисля ,че разни ритейл брокери да дават разни бонуси като рекламен трик.Ти се запитай защо го дава този бонус?
Моят брокер и един цент не дава бонус. :smile:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 45 лв.

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ