Брокери, как да не бъдем измамени

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Брокери, как да не бъдем измамени

Мнениеот K_W » 07 Яну 2017, 17:01

druster написа:
stoyanov написа:Тогава 50% :D

И такова няма:grin: Виж наскоро FCA(UK) забраниха мисля ,че разни ритейл брокери да дават разни бонуси като рекламен трик.Ти се запитай защо го дава този бонус?
Моят брокер и един цент не дава бонус. :smile:

Точно :good:
Аватар
K_W

Бонус: 415.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Axil » 14 Яну 2017, 20:58

https://www.xtrade.bg някой може ли да ми каже мнение за тези?Много ми е Важно! :)
Axil

Бонус: 9 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 12:10

Бонус сметките за пълна измама.Освен на един брокер.Аз пробвах няколко ей така и само си изгубих времето.Никой не ти плаща на бонус сметки.Там идеята е да се регистрираш да си дадеш телефона за да ти звънят и да те омайват как ако депозирал при тях ще станеш супер богат :grin: Не си струват тези сметки ,чиста проба измама са.
reniemilova5

Бонус: 66 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 12:13

Axil написа:https://www.xtrade.bg някой може ли да ми каже мнение за тези?Много ми е Важно! :)

Дано не съм закъсняла с отговора .Една моя позната беше търгувала с тях и каза ,че за нищо не стават.Освен това тя е начинаеща и и бяха обещали да я обучават.Обучението беше стигнало до това как се отварят и затварят позиции и край.Знам че и някакъв бонус дават при регистрацията ,но за да го получиш трябва да направиш бонус точки.Определдно беше много разочарована от този брокер.
reniemilova5

Мнениеот нели » 07 Фев 2017, 16:16

И аз се регистрирах при тях преди може 2 месеца и бонуса беше 50$, но... се оказа, че 20$ са при вериф. на телефон и 30$ при следваща вериф. и всъщност бонуса е валиден след депозит и даже засичат кога е отворена платформата и ти звънят
нели

Бонус: 16.5 лв.

Мнениеот K_W » 07 Фев 2017, 20:11

http://news.forexlive.com/!/question-wh ... ign=buffer

В случай, че някой не е знаел че FXCM са маркет мейкър :smile:
Аватар
K_W

Мнениеот reniemilova5 » 07 Фев 2017, 20:49

нели написа:И аз се регистрирах при тях преди може 2 месеца и бонуса беше 50$, но... се оказа, че 20$ са при вериф. на телефон и 30$ при следваща вериф. и всъщност бонуса е валиден след депозит и даже засичат кога е отворена платформата и ти звънят

Да и ми разказваше ,че са и обещали че ще я обучават професионално ,доста са я лъгали и обещавали и накрая нищо.
reniemilova5

Мнениеот нели » 07 Фев 2017, 21:03

reniemilova5 написа:
нели написа:И аз се регистрирах при тях преди може 2 месеца и бонуса беше 50$, но... се оказа, че 20$ са при вериф. на телефон и 30$ при следваща вериф. и всъщност бонуса е валиден след депозит и даже засичат кога е отворена платформата и ти звънят

Да и ми разказваше ,че са и обещали че ще я обучават професионално ,доста са я лъгали и обещавали и накрая нищо.

Ами аз им отказах веднага като им казах че в момента нямам пари да инвестирам и спряха да звънят
нели

Мнениеот K_W » 07 Фев 2017, 21:37

reniemilova5 написа:

Те ако можеха да търгуват нямаше да се хабят да посредничат и търсят клиенти :grin:
Не очаквайте брокера да ви научи как да печелите, не е нито в неговия интерес нито в компетенцията му.
Аватар
K_W

Мнениеот нели » 07 Фев 2017, 21:49

Ами аз няма как да кажа колко са добри техните трейдъри, но пък някой да ми се обажда всеки ден и да ми обещава 250$ печалба при 150$ депозит и то гарантирано само че на бинарните..... Знам ли като е толкова гарантирано защо просто не ми дадат 100$ чиста печалба и да не се занимаваме
нели

Мнениеот reniemilova5 » 08 Фев 2017, 08:32

нели написа:Ами аз няма как да кажа колко са добри техните трейдъри, но пък някой да ми се обажда всеки ден и да ми обещава 250$ печалба при 150$ депозит и то гарантирано само че на бинарните..... Знам ли като е толкова гарантирано защо просто не ми дадат 100$ чиста печалба и да не се занимаваме

Те просто търсят хора ,които тепърва навлизат в тази сфера,лъжат омайват ,колкото да си вземат комисионната и да ги няма.На бинарните опции имам регистрация в IQ option там са ми звънели 2 пъти и то защото аз им бях писала.Но веднъж се регистрирах на 24 Option да им видя платформата е счупиха ми телефона ,а пощата ми е зарината от техни писма.Никога не бих търгувала с брокер ,който налага такъв тормоз.
reniemilova5

Мнениеот K_W » 08 Фев 2017, 10:14

Не се занимавайте с бинарни опции там фалита ви е 100% гарантиран. 150$ са гарантирана печалба ама за брокера :grin: Повечето брокери печелят това което клиента губи :wink:
Аватар
K_W

Мнениеот reniemilova5 » 08 Фев 2017, 18:30

K_W написа:Не се занимавайте с бинарни опции там фалита ви е 100% гарантиран. 150$ са гарантирана печалба ама за брокера :grin: Повечето брокери печелят това което клиента губи :wink:

Съгласна съм с теб.
Попринцип не съм им фен ,че там малко е като тотото и ако брокера те цака фалита наистина ти е сигурен.
Профилът ми е на печалба ,но много рядко търгувам там
reniemilova5

Мнениеот нели » 08 Фев 2017, 19:48

Аз не че съм схванала форекса ама поне започвам да виждам някаква логика, а на бинарните не виждам смисъл просто ми е като тото и затова бързо ги зарязах. Затова не вярвам на такива брокери които ми обещават сигурни печалби, а по- скоро се чудя дали не контролират резултата
нели

Мнениеот reniemilova5 » 09 Фев 2017, 10:19

нели написа:Аз не че съм схванала форекса ама поне започвам да виждам някаква логика, а на бинарните не виждам смисъл просто ми е като тото и затова бързо ги зарязах. Затова не вярвам на такива брокери които ми обещават сигурни печалби, а по- скоро се чудя дали не контролират резултата

Ти по-добре стой далече от бинарните.Форекса ако имаш желание и нюх можеш да се справиш.За бинарните нищо не можете да ти помогне,там си обречена да губиш.
reniemilova5

Мнениеот zubik » 17 Фев 2017, 11:47

нели написа:Аз не че съм схванала форекса ама поне започвам да виждам някаква логика, а на бинарните не виждам смисъл просто ми е като тото и затова бързо ги зарязах. Затова не вярвам на такива брокери които ми обещават сигурни печалби, а по- скоро се чудя дали не контролират резултата

Точно така. Съгласен съм с вас. Много брокери, че както бе обещано, а по-късно фалираха. Повечето от всичко си спомня как в несъстоятелност MMSIS.
zubik

Бонус: 9 лв.

Мнениеот mitef1 » 19 Фев 2017, 09:02

За мен бинарните опции са чист хазарт.
mitef1

Бонус: 107 лв.

Мнениеот yasen_ovcharov » 19 Фев 2017, 22:26

mitef1 написа:

И то хазарт срещу доставчика ти. Това е като да се опитваш да спекулираш срещу портфолиото на Блумбърг, информирайки се от каналите му :lol: .
yasen_ovcharov

Бонус: 62.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот druster » 20 Фев 2017, 07:12

yasen_ovcharov написа:
mitef1 написа:

И то хазарт срещу доставчика ти. Това е като да се опитваш да спекулираш срещу портфолиото на Блумбърг, информирайки се от каналите му :lol: .

Bloomberg Terminal не е брокер, а информационна система която притежава повече от 30000 функции и включва база данни върху всички "asset classes" ( Fixed Income, Equity, FX, Commodities),цени,анализи,company relative valuation, industry research, statistics, trend monitors, news, IB chat, който обединява цялата Bloomberg общност и т.н. Също така лиценза включва и 24/7 Helpdesk, на когото може да разчитате за всякакъв тип въпроси и проблеми с ползването на системата.Всички търг.платформа черпят инфо от нея като за това си плащат.Така ,че по какъв начин ще спекулираш срещу портфолиото на Блумбърг не виждам смисъл във въпроса ти. :smile:
Information is the most dangerous weapon of all the world.
Аватар
druster

Бонус: 43 лв.
Благодарности: 9

Предишна

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ