Въпрос за занулена сметка ?

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Въпрос за занулена сметка ?

Мнениеот StoneHeart » 01 Ное 2016, 21:20

Ако това е чакаща поръчка, също е нормало :
отваря се по първата налична цена.
Така се изпълняват и СтопЛосс, а при някой брокери и ТейкПрофит.
Последна промяна StoneHeart на 01 Ное 2016, 21:24, променена общо 1 път
Аватар
StoneHeart

Бонус: 251 лв.
Благодарности: 51

Мнениеот тъпото копеле » 01 Ное 2016, 21:24

reniemilova5 написа:Ок но това не трябва ли да се отрази на графиката.Значи аз си купувам EUR/USD на 1.089 ,но позицията е отворена на 1.099 на графиката няма видима промяна напротив даже всичко си е спокойно.

Графиките се чертаят обичайно по бид (цена купува). Ти отваряш на цена продава - аск, съответно тя не се вижда на графика. Освен ако не си смениш изчертаването на графиката или не си пуснеш и двете цени едновременно.
Конкретният случай, който описваш със 100 пипа спред е невероятен и за най-бруталните измамници.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот reniemilova5 » 01 Ное 2016, 21:30

Точно, то имаше и други такива случаи докато накрая не фалира сметката ми ,но този беше най- очевидния.Няма как да се случи такава промяна за секунда и да не се види на графиката .
reniemilova5

Бонус: 227.5 лв.

Мнениеот тъпото копеле » 01 Ное 2016, 21:36

StoneHeart написа:Айде сега привържениците на ПРОМЕНЛИВИЯ СПРЕД, които не са малко тук,
да ти обяснят, защо е за предпочитане.
Аз си харесвам ФИКСИРАНИЯ,
на трейдър.бг е такъв, затова там не се случват такива неща.

Плаващият спред е естествен пазарен продукт, следствие от ликвидността.
Фиксираният е маркетингов, напудрен продукт, на съответната цена.
Аватар
тъпото копеле

Бонус: 324 лв.
Благодарности: 23

Мнениеот reniemilova5 » 02 Ное 2016, 16:32

Незнам за променливия спред ,но това си беше умишлена кражба.
reniemilova5

Мнениеот mitef1 » 23 Яну 2017, 22:45

reniemilova5 написа:Аз също наскоро си изпатих така при един брокер.През ноща купувам си евро на възможно най- ниска стойност и съм убедена че цената ще тига ,отваря се позицията с минус 200 долара с не с обичайните -20 тъфкам очите и се чудя аз ли спя или компа откачи.Влизам веднага в платформата на трендът.бг и гледам там всичко си ок,после се поразтърсих из интернет и разбрах ,че това често го правят некоректните брокери ,които печелят от загубите на трейдърите а не от печалбите.Откачена работа .

А може ли да кажеш кой е брокера за да бягаме от него. Благодарим предварително!
При такива случаи КФН може ли да се сезира по някакъв начин и дали би ни защитила?
mitef1

Бонус: 243.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 03 Фев 2017, 14:26

Нали такава реклама им правят ,а и наскоро един господин ми звъня да ми обяснява колко са коректни и точни и как ако търгувам с тях едва ли не ще забокатея ,ама се оказаха и тия като ония.Определено Benchmarket влизат и в моя черен списък .
reniemilova5

Мнениеот StoneHeart » 03 Фев 2017, 23:52

reniemilova5 написа:Нали такава реклама им правят ,а и наскоро един господин ми звъня да ми обяснява колко са коректни и точни и как ако търгувам с тях едва ли не ще забокатея ,ама се оказаха и тия като ония.Определено Benchmarket влизат и в моя черен списък .
Моля цитирания пост да се смята за АНТИ-РЕКЛАМА

Имам ДЕМО-сметка при Benchmark, на МТ5, на която тествам експерт.
Определено : НЯМАМ ОПЛАКВАНИЯ !!!
За незнаещите, в последните версии на МТ5 историята е доста подробна :
(пиша по памет, може да не е точно така)
-> всяка поръчка помни, коя е нейната сдека;
... и на какви цени са били пуснати, и на каква са реализирани.
-> всяка сделки помни , в коя позиция отива;

Ако смятате че ви мамят :
позовете се на детайлите от историята, съотнесени към графиката.

Между другото , и на мен ми се обадиха,
няколко дни след откриването на Демо-сметката.
Аватар
StoneHeart

Бонус: 251 лв.
Благодарности: 51

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 09:04

mitef1 написа:
reniemilova5 написа:Аз също наскоро си изпатих така при един брокер.През ноща купувам си евро на възможно най- ниска стойност и съм убедена че цената ще тига ,отваря се позицията с минус 200 долара с не с обичайните -20 тъфкам очите и се чудя аз ли спя или компа откачи.Влизам веднага в платформата на трендът.бг и гледам там всичко си ок,после се поразтърсих из интернет и разбрах ,че това често го правят некоректните брокери ,които печелят от загубите на трейдърите а не от печалбите.Откачена работа .

А може ли да кажеш кой е брокера за да бягаме от него. Благодарим предварително!
При такива случаи КФН може ли да се сезира по някакъв начин и дали би ни защитила?

Prime market е брокера ,ТНК кепитал предлага кредити за търговия с тях.Схемата е ясна.
reniemilova5

Мнениеот mitef1 » 04 Фев 2017, 09:19

reniemilova5 написа:
mitef1 написа:

Prime market е брокера ,ТНК кепитал предлага кредити за търговия с тях.Схемата е ясна.

Благодаря! Доколкото виждам регистрацията и регулацията им е в SAINT VINCENT AND THE GRENADINES. Така че КФН няма ти помогне. Не знам към кого можеш да се обърнеш.И далеч от такива схеми!
mitef1

Бонус: 243.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Фев 2017, 11:20

:( Да зная от КФН ми обясниха ,че не могат да направят нищо освен да поискат обяснение от тях.А и фрапиращото е че понеже ставало въпрос за 200 евро (поне това е най-голямата измама от тях ,която мога да докажа) нямало смисъл.
Да не говорим колко сделки ми бяха затворени преди да стигнат стопа.Но вече го преживях ,само се надявам да успея да предпазя други хора да не се лъжат да работят с този брокер.Но всеки си решава сам.
reniemilova5

Предишна

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ