Plus500 - мнения и коментари

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: Plus500 - мнения и коментари

Мнениеот dreamtheater » 10 Юли 2015, 17:14

Големи, малки, няма значение. Направят ли такава издънка (слабо казано) , както разправя колега, а не вярвам да е седнал тука и да ни будалка, просто за мен те не съществуват. И не мога да си обясня защо пък за адреса ти се хващат.
dreamtheater

Бонус: 5 лв.

Мнениеот S.Zhelev » 10 Юли 2015, 21:07

kolyo_eood написа:Аз ги наричам не коректен брокер поради няколко причини блокираха ми сметката с 5 цифрена сума с обяснението че искат да си докажа адреса, пратил съм им 15 различни документа който те не приемат, поддръжката им е бавна чакам по 5 дена за отговор на емаил, не може да се разчита на тях изобщо !!!

Какви документи ти изискват? Има няколко стандартни документа, с които се удостоверява адрес - сметка за ток, вода, газ или банково извлечение не по-стари от 3 месеца.

Ако изискат тези документи да са на английски, това може да се окаже проблем, но има лек. Отиваш в банката си и искаш bank reference letter на английски. В различните банки таксата е различна, но общо взето е около 20 лв.

В момента много от клиентските сметки при Plus500 са замразени от FCA именно поради пропуски в установяване самоличността на клиентите. В крайна сметка би трябвало да си получиш парите.
Вземи forex бонус за участие във форума
Oбида или подигравка се наказва с бан. Всеки, който отговори на обида с обида също ще бъде баннат.
Аватар
S.Zhelev

Бонус: 187 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот kolyo_eood » 11 Юли 2015, 12:24

да и аз съм в това число от три различни банки съм изискал преведен документ на ангийски за което съм заплатил от 12 до 30 лева изпратил съм им го на тез мошеници от плус500 и пак не ми ги приемат искат друг документ, но понеже сметките за ток вода не ми вършат работа защото не са на мое име и са кирилица, даже свидетелство за съдимост на аглийски съм им предоставил.
Като цяло ебана работа (сори за израза), а и не искат да ми освободят парите
Затова не се доверявайте на трейдъри който нямат Българска поддръжка
kolyo_eood

Бонус: 2 лв.

Мнениеот alexandar » 11 Юли 2015, 13:01

Здравей колега kolyo_eood. Вероятно си под голямо напрежение, заради този проблем, но е важно да останеш колкото е възможно спокоен. Би ли уточнил още какъв документ за платена сметка ти искат от plus500 за удостоверяване на адреса ти? Някой от колегите може да ти даде полезен съвет как да се справиш с този проблем, за да ти освободи и преведе този брокер парите от акаунта в банковата ти сметка. :smile:
Аватар
alexandar

Бонус: 12.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот dreamtheater » 11 Юли 2015, 13:19

Честно казано аз така бих пощурял ако брокера не иска да си ми даде капитала, независимо собствен внесен или спечелен. Ще кисна месеци , години да работя и накрая ще ми прави спънки.................
dreamtheater

Бонус: 5 лв.

Мнениеот K_W » 11 Юли 2015, 14:08

kolyo_eood написа:да и аз съм в това число от три различни банки съм изискал преведен документ на ангийски за което съм заплатил от 12 до 30 левсъм им го на тез мошеници от плус500 и пак не ми ги приемат искат друг документ, но понеже сметките за ток вода не ми вършат работа защото не са на мое име и са кирилица, даже свидетелство за съдимост на аглийски съм им предоставил.

Трябва да ти признаят банково извлечение с адрес. Друго което можеш да направиш е да го завериш нотариално. Проблемът обаче си е от самите Плюс 500 . Поддръжката на БГ не е гаранция. Следващата стъпка която можеш и трябва да предприемеш е да ги заплашиш с жалби до всичките им регулатори, най-вече FCA i CySEC. Като европейски гражданин имаш права. До колкото знам Плюс 500 в момента имат сериозни проблеми с FCA и най-вероятно ще преминат само към кипърска регулация. Ако и това не помогне подай жалбите .
Аватар
K_W

Бонус: 417.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Georgi » 11 Юли 2015, 17:39

Толкоз реклама им правите, че почвам да се изкушавам. Но мои пари не мисля да вкарвам при тях. А бонуса много мижав, струва ли си губенето на време!!
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот audia6 » 11 Юли 2015, 17:58

Georgi написа:Толкоз реклама им правите, че почвам да се изкушавам. Но мои пари не мисля да вкарвам при тях. А бонуса много мижав, струва ли си губенето на време!!

Да ти кажа не са много цвете. Аз съм афилиейт на плюс 500 и още няколко брокера от почти 3 месеца ги рекламирам(плюс 500) и към момента имам сумати и демо регистрации и нито един депозирал и почвам да се съжалявам ... даже си мисля да не ме лъжат нещо ..
На света две марки автомобили и те са Мерцедес и всички останали!
$50 Forex No Deposit Bonus Phone Verification only | Easy Directory Submission
audia6

Бонус: 112.5 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот K_W » 11 Юли 2015, 19:17

Georgi написа:Толкоз реклама им правите, че почвам да се изкушавам. Но мои пари не мисля да вкарвам при тях. А бонуса много мижав, струва ли си губенето на време!!

Е няма що страхотна реклама, че неможеш да си изтеглиш парите и са скам.Ти чете ли изобщо мненията :-?
Аватар
K_W

Бонус: 417.5 лв.
Благодарности: 37

Мнениеот Rocky97 » 11 Юли 2015, 20:50

Както се казва лоша реклама няма. Току виж някой се регнал при тях заради бонуса с претекста че няма какво да губи. Колега ти па си намерил на кой брокер афф да ставаш. Иначе за това време трябваше да има някой който да е лапнал въдицата или ти не си движиш сайта или плюс500 те парзалят.
Всеки има право да бъде глупав , но някои злоупотребяват с тази привилегия ! Официално се отказвам от правото си да получавам бонус за мненията си!
Ð
Аватар
Rocky97

Бонус: 48 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот петко саботинков » 11 Сеп 2016, 12:34

Здравейте пиша,ви относно брокера plus 500 един от най добрите брокери с който работя от няколко години те дават реален бонус при потвърждаване на телефонен номер няма да сгрешиш работи с тях успех
петко саботинков

Бонус: 3 лв.

Мнениеот davidoff1986 » 30 Ное 2016, 19:35

K_W написа:
kolyo_eood написа:да и аз съм в това число от три различни банки съм изискал преведен документ на ангийски за което съм заплатил от 12 до 30 левсъм им го на тез мошеници от плус500 и пак не ми ги приемат искат друг документ, но понеже сметките за ток вода не ми вършат работа защото не са на мое име и са кирилица, даже свидетелство за съдимост на аглийски съм им предоставил.

Трябва да ти признаят банково извлечение с адрес. Друго което можеш да направиш е да го завериш нотариално. Проблемът обаче си е от самите Плюс 500 . Поддръжката на БГ не е гаранция. Следващата стъпка която можеш и трябва да предприемеш е да ги заплашиш с жалби до всичките им регулатори, най-вече FCA i CySEC. Като европейски гражданин имаш права. До колкото знам Плюс 500 в момента имат сериозни проблеми с FCA и най-вероятно ще преминат само към кипърска регулация. Ако и това не помогне подай жалбите .

На мен ми верифицираха акаунта като ми изпратиха писмо с трицифрен код на адрес пристигна за 3 седмици готово но все още не съм теглил
davidoff1986

Бонус: 0.5 лв.

Мнениеот reniemilova5 » 04 Дек 2016, 20:19

Да и аз имах проблеми с верификацията на адреса ,защото изтекли 6 месеца от издаването на документа.Отидах на следващия ден и извадих ново удостоверение за адресна регистрация и пак ми беше отказана.Тогава им казах да погледнат хубаво датите ,едната е от кога живея на този адрес ,а другата е кога е изваден документа и тогава ми върнаха отговор ,че всичко е ок.Абе дълга и широка.
reniemilova5

Бонус: 72.5 лв.

Предишна

• Подобни теми
    Автор
    Отговори

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ