100 евро forex бонус

Имате въпроси за български и чужди forex брокери? Смятате, че брокерът ви е бил некоректен спрямо вас? Питайте!

Re: 100 евро forex бонус

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 08:38

За да се регистрирам за VantageFX 100 евро, трябва ли да правя отделна регистрация в традимо или мога да ползвам чужда?
online-money

Бонус: 141 лв.

Мнениеот RTplayer » 04 Ное 2014, 11:13

Noob1337 написа:Hi,

The terms and conditions state that you can only withdraw your funds after the expiry date.

We may choose to allow someone to withdraw their funds earlier if they have traded the 8 lots, but this will be at the sole discretion of Vantage FX and will be decided on a case by case basis.

Thanks,

VantageFX

Ако някой не разбира написаното да каже,ще го преведа.

Супер! Благодаря много за инфото! Писах им, сега ще видим :grin: Аз трябва да им давам и информация - лична карта, платена сметка (нещо с адрес) А мога ли да скрия последните си цифри от егн-то или им трябва цялото?
Аватар
RTplayer

Бонус: 3.5 лв.

Мнениеот RTplayer » 04 Ное 2014, 11:14

online-money написа:За да се регистрирам за VantageFX 100 евро, трябва ли да правя отделна регистрация в традимо или мога да ползвам чужда?

Еми сметката в tradimo е много pro-forma, но е обвързана с тази във Vantage, така че не пречи да си направиш набързо акаунт в традимо :smile:
Аватар
RTplayer

Мнениеот mrbinks » 04 Ное 2014, 11:48

Вече стигнах 2 лота, но загубих още една малка част от и без това орязаната сметка.

Не ги задържам повече от 3-4 мин позициите, като единствено гледам да изчистя спреда.
Но ако продължавам с подобна форма ще завърша с не повече от 10 евро :smile: :smile: .
Определено може да се подходи по разумно, но съм не търпелив, а и от самото начало за съжаление не взех много на сериозно състезанието.
А вече е късно да си поправям грешката с почти половин сметка.
mrbinks

Мнениеот RTplayer » 04 Ное 2014, 13:41

mrbinks написа:Вече стигнах 2 лота, но загубих още една малка част от и без това орязаната сметка.

Не ги задържам повече от 3-4 мин позициите, като единствено гледам да изчистя спреда.
Но ако продължавам с подобна форма ще завърша с не повече от 10 евро :smile: :smile: .
Определено може да се подходи по разумно, но съм не търпелив, а и от самото начало за съжаление не взех много на сериозно състезанието.
А вече е късно да си поправям грешката с почти половин сметка.

Аз успях още първия ден да я направя 50 евро, колега, а после за 1 седмица лека-полека стана 80 евро. След това прекрасното движение на долар/йена, ме заведе вече до 240 евро. Не се отказвай, имаш много време и достатъчно средства все още. Аз бъкел не знам от форекса с валутите и т.н, ама ей ме е.. или съм ебати късметлията, или всичко е възможно. :grin: Бавно, но славно и ще стане :smile:
Аватар
RTplayer

Мнениеот ivobos » 04 Ное 2014, 15:23

Нека преговорим нещо - ако навъртя 8 лота имам право да изтегля и първоначалния бонус, ако не - само спечеленото над него? Така ли е? :oops: Защото аз вече търгувам със сметката на сестра ми и наблегнах на нейното увеличаване. Почнах със 130 долара и за няма и два дена вече са 320 долара. :grin: Знаех си, че сестрата е много добра трейдърка, но дори и тя не го знае! :lol: :lol: :lol: :wink:
ivobos

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 16:10

RTplayer написа:
online-money написа:За да се регистрирам за VantageFX 100 евро, трябва ли да правя отделна регистрация в традимо или мога да ползвам чужда?

Еми сметката в tradimo е много pro-forma, но е обвързана с тази във Vantage, така че не пречи да си направиш набързо акаунт в традимо :smile:

Регистрирах една сметка и на името на жената , нека има - но го направих от телефона в едно кафене, за да не е същия IP адреса , и смятам да я търгувам само през телефона , дано да не стане греда накрая, но засега дадоха парите и всичко е ОК :wink:
online-money

Мнениеот dope0000 » 04 Ное 2014, 17:01

Колеги,
А как разбирате колко лота сте изтъргували до момента?
Success is the continuous journey towards the achievement of pre-determined, worthwhile goals.
dope0000

Бонус: 31.5 лв.
Благодарности: 1

Мнениеот Noob1337 » 04 Ное 2014, 17:04

dope0000 написа:Колеги,

Account history>десен бутон аll history>броиш ръчно лотовете :grin:
Аватар
Noob1337

Мнениеот dope0000 » 04 Ное 2014, 17:07

Noob1337 написа:

Малеее, не си е работа! С тия малки лотове да броя ръчно! Хахаха ...
Success is the continuous journey towards the achievement of pre-determined, worthwhile goals.
dope0000

Бонус: 31.5 лв.

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 17:12

dope0000 написа:
Noob1337 написа:

Малеее, не си е работа! С тия малки лотове да броя ръчно! Хахаха ...

Може да го търгуваш по друга схема 800 сделки с 0.01 са 8 лота, 400 сделки с 0.02... :wink:
online-money

Мнениеот Georgi » 04 Ное 2014, 18:25

Аз минах 7 лота. Е, и от акаунта стопих половината. Кофти тръпка!!
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот mrbinks » 04 Ное 2014, 18:38

Последната седмица никой ли не е засякъл някъде рекламата на въпросния български брокер за 50 лв бонус без нужда от депозит.
Разпространява се чрез гугъл и би трябвало в почти всички сайтове да излиза.
Въпреки,че съм редовен потребител на youtube и gmail, повторно не съм я засичал.
Но за сметка на това не спират рекламите за други брокери, което е напълно нормално, предвид начина на работа на системата на гугъл, която реагира в зависимост от търсенията, които правиш в търсачката им и ти набутва реклами свързани само с тази тема, въпреки, че е минал месец от както си търсил нещо.
mrbinks

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 19:23

Аз не съм виждал български брокер да дава бездепозитен бонус ,трябва да си ги заслужиш дори и тук - само еврофинанс даваха по 100 лв.лятото и това е
online-money

Мнениеот TheMole » 04 Ное 2014, 20:52

Georgi написа:Аз минах 7 лота. Е, и от акаунта стопих половината. Кофти тръпка!!

Аз като стопя акаунта и правя някакво лудо влизане и затварям платформата. След 1-2 дена я отварям и гледам какво е станало. Много често съм уцелил посоката, защото естествено си правя някакъв анализ преди това и най много да сложа някакъв лимит. И правя завръщане. Така че съвета ми е ако не ти се мъчи за 50 долара да направиш така. Съвета ми включва и възможността да изгубиш всичко, но това е шанс.
“People who believe in politics are like people who believe in God: they are sucking wind through bent straws.”
Аватар
TheMole

Бонус: 6 лв.
Благодарности: 2

Мнениеот mrbinks » 04 Ное 2014, 21:25

Направо съм отвратен от Вантиджа.

Досега използвах само и единствено мобилната им платформа, но вече и нея няма да използвам.
Ето какво се случи преди малко:

Гонех да хващам колкото може повече лотове и отварях и затварях позиции на няколко пъти.
НО при последната лира/долар, щом спреда се запълни и изявих желание да затворя позицията чрез бутона за затваряне , просто ми излезе прозореца "ordening", започна да зарежда с надписа "sending order" и така 5 минути..... загубата вече нарастна над 2 евро и помислих, че е бъг с интернета, дадох бутона "cancel" и след това още 10 мин чакам да ми зареди.....
Не ми дава нито да затворя позицията нито да прекратя опита тя да бъде затворена....
Преди това също ми е правило подобни номера, но само с автоматичните стоп поръчки, които почти винаги не ги приема....

Рестартирах телефона и интернета, след това влизам отново в приложението и пак не ми дава да затворя с това проклетото меню, което ми казва да изчакам............
mrbinks

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 21:31

mrbinks написа:Направо съм отвратен от Вантиджа.

Досега използвах само и единствено мобилната им платформа, но вече и нея няма да използвам.
Ето какво се случи преди малко:

Гонех да хващам колкото може повече лотове и отварях и затварях позиции на няколко пъти.
НО при последната лира/долар, щом спреда се запълни и изявих желание да затворя позицията чрез бутона за затваряне , просто ми излезе прозореца "ordening", започна да зарежда с надписа "sending order" и така 5 минути..... загубата вече нарастна над 2 евро и помислих, че е бъг с интернета, дадох бутона "cancel" и след това още 10 мин чакам да ми зареди.....
Не ми дава нито да затворя позицията нито да прекратя опита тя да бъде затворена....
Преди това също ми е правило подобни номера, но само с автоматичните стоп поръчки, които почти винаги не ги приема....

Рестартирах телефона и интернета, след това влизам отново в приложението и пак не ми дава да затворя с това проклетото меню, което ми казва да изчакам............

И аз търгувам само през телефона на тяхната платформа и до сега не съм имал такива приключения, но може би защото още съм в началото - възможно ли е ако наближаваш да покриеш условията им и си направил някой лев отгоре нарочно да те бъгват :-?
online-money

Мнениеот online-money » 04 Ное 2014, 22:22

Що за идиотщина е тази мобилна платформа на вентаге, когато имам отворена позиция и отворя графиката - няма нищо
online-money

Мнениеот Georgi » 05 Ное 2014, 09:26

TheMole написа:
Georgi написа:Аз минах 7 лота. Е, и от акаунта стопих половината. Кофти тръпка!!

Аз като стопя акаунта и правя някакво лудо влизане и затварям платформата. След 1-2 дена я отварям и гледам какво е станало. Много често съм уцелил посоката, защото естествено си правя някакъв анализ преди това и най много да сложа някакъв лимит. И правя завръщане. Така че съвета ми е ако не ти се мъчи за 50 долара да направиш така. Съвета ми включва и възможността да изгубиш всичко, но това е шанс.

Че аз имам два месеца време на пред. Пускам си дългосрочни и затварям компа. Няма да се правя на камикдзе тепърва!!
Някой има ли идея, какви се тея.
https://www.finpari.com/
200 долареса бедепозитен бонус за бинарни опции. И дори нарлавих две влизания!!
Аватар
Georgi

Бонус: 198 лв.
Благодарности: 44

Мнениеот stefan_lv » 05 Ное 2014, 11:57

Къде го пише това за 200$ бонус за опции никъде не го виждам, само бонуси в % върху депозит. Дай линк, ако може.
stefan_lv

Бонус: 16.5 лв.

ПредишнаСледваща

Назад към FOREX BROKERS - ФОРЕКС БРОКЕРИ